Tajny ślub Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia. Aktorka przerywa milczenie! Do sieci wpadły nowe fotki!

2023-11-30 21:59

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś w końcu wzięli ślub! Co prawda, od dawna było wiadomo, że aktorka i sportowiec wkrótce powiedzą sobie "tak", ale sam ślub był tajny. Fani słynnej pary o uroczystości dowiedzieli się po fakcie. Teraz umierają z ciekawości i chcą poznać szczegóły najważniejszego dnia w życiu Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia. Na szczęście aktorka przerywa milczenie, a do sieci wpadły nowe ślubne fotki.

Ślub Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia. Uroczystość utrzymywana była w tajemnicy

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś sformalizowali swój związek. O tym, że ślub sportowo-aktorskiej pary odbędzie się jeszcze w tym roku, wiadomo  było od dłuższego czasu. Zresztą już wcześniej pojawiały się plotki, według których zakochani są już po ślubie. Z rzeczywistością jednak nie miały nic wspólnego. W końcu jednak przyszedł ten dzień i Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wzięli ślub. Wybrali magiczne, zjawiskowe miejsce. Uroczystość utrzymywana była w tajemnicy. Niby każdy wiedział, że coś się szykuje, ale aktorce i triathloniście udało się wziąć tajny ślub. W środę, 29 listopada, ogłosili, że są już małżeństwem. Ludzie jednak chcą poznać więcej szczegółów.

Agnieszka Włodarczyk przerwała milczenie po ślubie z Robertem Karasiem

Agnieszka Włodarczyk częściowo zaspokoiła oczekiwania fanów, publikując w sieci nowe fotki ze ślubu z Robertem Karasiem. W tym szczególnym dniu nie mogło zabraknąć z nimi ich synka Milana, którego widać na fotografiach. Wszystko cieszyło oczy internautów, ale brakowało jakiegoś opisu. W końcu Agnieszka Włodarczyk przerwała milczenie. - O wszystkim opowiem na dniach... Teraz mamy czas dla siebie - ucięła aktorka i dodała podziękowania za życzenia i miłe słowa kierowane pod ich adresem. Cóż, pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i poczekać, aż świeżo upieczeni małżonkowie się sobą nacieszą. Na razie przyłączamy się do gratulacji. 

W naszej galerii prezentujemy ślubne fotki Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia

Nasi Partnerzy polecają