"Wieku nie oszukasz"

Tak 50-letnia Sokołowska wygląda rok po narodzinach dziecka. Szyja zdradza wszystko

2023-07-19 17:00

Katarzyna Sokołowska na początku roku skończyła 50 lat. Reżyserka pokazów mody i jurorką "Tom Model" jest w świetnej formie. Ma obłędną figurę, która nie zdradza zupełnie że jeszcze niecały rok gwiazda była w ciąży. Fantastyczna figura i promienny uśmiech na twarzy odejmują jej lat, podobnie jak spełnione marzenie o macierzyństwie. Jedynie po szyi można poznać, że czas nie pozostaje dla niej obojętny.

Katarzyna Sokołowska nie jest celebrytką w pełnym tego słowa znaczeniu. Znana jest w branży modowej, gdzie jako reżyserka i producentka pokazów mody zdobywa uznanie od wielu lat. Szerszej publiczności znana jest z programu "Top model", gdzie jako jurorka sprawdza się od kilku lat. W ubiegłym roku wpadła w medialne tryby z powodu swojego późnego macierzyństwa. Kobieta przez kilka lat bez powodzenia starała się o wymarzone dziecko. W końcu wraz z mężem zdecydowali się na zapłodnienie in vitro, które pozwoliło im na późne rodzicielstwo. Katarzyna w momencie urodzenia synka miała 49 lat. 

Kataryna Sokołowska nie ma cudownych sposobów na dobra formę

W niedawnej rozmowie ze Światem Gwiazd dziennikarka zapytała gwiazdę o jej sposoby na utrzymanie dobrej formy. W końcu w niecały rok po urodzeniu dziecka wygląda ona właściwie tak samo, jak przed ciążą, jej smukle ciało wygląda znakomicie. Sokołowska zapytana o sposoby na tak świetny wygląd odpowiedziała, że nie ma jakichś specjalnych rad na zachowanie młodego wyglądu. Przyznała jednak ze wiele daje jej aktywność oraz od wielu lat utrzymywana rutyna w kwestii dbania o siebie.

Internautki bez litości: "Wieku się nie oszuka"

Internautki wypatrzyły jednak pewne oznaki dojrzałości u Katarzyny. Jedna z nich napisała wprost, że wieku się nie oszuka. I trzeba przyznać jej rację, bo gdy dokładnie się przyjrzeć, na szyi celebrytki widać, że nie jest już młódką. Zmarszczki, które na twarzy można wygładzać czy tuszować, na szyi są nie do ukrycia. Katarzyna nie jest tu wyjątkiem. Zresztą zdaje się nie zwracać uwagi na takie drobiazgi. Całkiem słusznie. Jest szczęśliwa osobą, spełniona prywatnie i zawodowo, a wygląda pięknie niezależnie od wieku.

Zobacz w galerii zdjęcia Katarzyny Sokołowskiej. Mimo 50 wygląda świetnie?

Ania Lewandowska zupełnie BEZ MAKIJAŻU! Naturalne piękno żony Roberta
Sonda
Czy Kasia Sokołowska powinna w tym wieku zachodzić świadomie w ciążę?