Tak 67-letni Ryszard Lasota z "Sanatorium miłości" rozpieszcza partnerkę. Jest młodsza o 37 lat!

2021-09-24 10:17
Ryszard Lasota
Autor: PAPARA26

Ryszard Lasota to jeden z najbardziej rozpoznawalnych uczestników "Sanatorium miłości". Mimo, że w programie nie znalazł miłości, tuż po emisji zakochał się bez pamięci. Oddał serce 37 lat młodszej partnerce. Dba o siebie i chce się jej podobać, wybrał się do fryzjera, a później na zakupy z ukochaną. Tak rozpieszcza partnerkę Ryszard Lasota. Sanatorium Miłości zrobili sobie w domu!

Ryszard Lasota z Sanatorium Miłości dba o siebie dla młodej ukochanej. Dzieli ich 37 lat różnicy! Sanatorium Miłości zrobili sobie w domu, ale zanim... pojechali na zakupy. Na zdjęciach w naszej galerii widać, jak Ryszard Lasota rozpieszcza swoją o dekady młodszą kobietę. Wszystko wskazuje na to, że to jednak prawda - panowie z "Sanatorium Miłości" niekoniecznie gustują w paniach w swoim wieku. Ryszard Lasota, 67 letni, emerytowany pułkownik Wojska Polskiego z pierwszej edycji show TVP zakochał się w dziewczynie młodszej o 37 lat! Sanatorium miłości zrobił sobie w domu, a partnerkę znalazł przez internet. Do tej pory nic nie wskazuje na to, by ten związek czekał jakikolwiek kryzys. Przeciwnie!

ZOBACZ: Eurowizja 2022: Reprezentant poszukiwany! Znamy zasady. Każdy może się zgłosić!

Ryszard Lasota z "Sanatorium miłości" rozpieszcza młodszą o 37 lat partnerkę

Miłość między parą z dużą różnicą wieku kwitnie i zamienia seniora w młodego chłopaka! Gołym okiem widać, że Ryszard sporo schudł, zmienił dietę i styl ubierania. Regularnie odwiedza fryzjera a ciuchy kupuje w markowych salonach. Przyłapaliśmy go właśnie na tym, jak dbał o włosy, a potem pojechał po nową marynarkę. W pewnym momencie dołączyła do niego Hania i wtedy dopiero mogliśmy zobaczyć, jak rozkoszna z nich para. Pocałunki, czułe gesty i ten ogień w oczach. Ryszard był w wniebowzięty. To jednak nie wszystko, bo Ryszard Lasota zabrał ukochaną na zakupy. Co jej kupił? Zobaczcie zdjęcia z romantycznego spaceru po galerii handlowej!

SPRAWDŹ: Magda Gessler ma jeszcze jedno dziecko! Wyszło na jaw, jak wygląda jej przybrany syn

W rozmowie z jednym z tygodników gwiazdor "Sanatorium..." powiedział wprost, że chce się oświadczyć i ponownie zostać ojcem (ma syna z pierwszego małżeństw i dwójkę wnucząt). Hania jeszcze się zastanawia...

Stenia i Władek z "Sanatorium miłości" - ta miłość skończyła się szybko
Sonda
Oglądasz "Sanatorium miłości"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE