Pięknie!

Tak Julia Wróblewska wyglądała na ślubie! Kolor sukni wgniata w fotel

2023-08-21 11:52

Julia Wróblewska mimo ze ma dopiero 25 lat wiele w życiu już przeszła. Już jako mała dziewczynka grała m.in. w serialu "M jak miłość" i w filmie "Tylko mnie kochaj". Widzowie pokochali słodką Julkę. Wydawało się, że jej życie usłane jest różami. Tak jednak nie było. Julia Wróblewska zmagała się z ciężką chorobą i zniknęła ze świata show-biznesu. Teraz aktorka pokazała zdjęcia ze ślubu. Tak celebrytka wyglądała na ślubie koleżanki! Kolor sukni wgniata w fotel. Zobacz też w naszej galerii, jak Julia Wróblewska zmieniła się przez lata.

Julia Wróblewska opowiedziała o swojej chorobie

Julia Wróblewska nie ukrywa prawdy o swoim życiu prywatnym. Gwiazda serialu "M jak miłość" szczerze opowiadała o swoich problemach zdrowotnych. - To było załamanie nerwowe, i to konkretne. Takie, że nie panowałam nad sobą - wyznała aktorka w "Dzień dobry TVN". - Wybuchłam. Wcześniej nie mogłam wyjść z łóżka przez kilka miesięcy, a potem wybuchłam - na siebie. Ciężko było to opanować, i wtedy trafiłam do psychiatry - dodała Julia Wróblewska.  Z kolei na Instagramie młoda celebrytka zdradziła, że cierpi "na zaburzenie osobowości chwiejnej emocjonalnie typu granicznego (Borderline- F60.31)". - Jestem zdiagnozowana od 3,5 roku i podjęłam się wtedy leczenia - zdradziła Julia Wróblewska przed dwoma laty.  Aktorka zerwała z show-biznesem i podjęła się pracy jako kelnerka. Nadal jednak jej profil na Instragramie ma niemal pół miliona obserwujących!

Julia Wróblewska na ślubie. "Julka, prześliczna sukienka - kolor i fason"

Właśnie na Instagramie Julia Wróblewska pochwaliła się zdjęciami ze ślubu koleżanki. Gwiazda "M jak miłość" wyglądała pięknie. Wielkie wrażenie zrobiła jej suknia w ciemnozielonym kolorze. - Julka, prześliczna sukienka - kolor i fason - skomentowała jedna z internautek. Część tych bardziej wścibskich fanów dopytywało Julię Wróblewską o jej ślub. Na ten temat jednak na razie nic nie wiadomo. Przy okazji zdjęć doszło też do małej awantury. Jeden z internautów skrytykował bowiem sportowe buty towarzysza Julii Wróblewskiej, uznając założenie ich za brak szacunku dla młodych. - Wyobraź sobie ze nikt się jeszcze nigdy na to nie obraził, wyluzuj, nie wszystko musi być sztywne - odparła mu aktorka. 

Zdjęcia ze ślubu znajdują się pod galerią "Tak się zmieniła Julia Wróblewska"

Julia Wróblewska przeżyła załamanie nerwowe. Opowiedziała o szczegółach
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany