Jest duże i kolorowe

Tak Kajra i Sławomir urządzili dom. Turkusowa kanapa w przedpokoju to hit!

2022-12-15 16:48

Kajra (38 l.) i Sławomir (39 l.) już niebawem po raz kolejny wystąpią podczas "Sylwestra Marzeń w Dwójce". Zanim jednak rozgrzeją występami zakopiańską publiczność oraz Polaków przed telewizorami, przygotowują się do rodzinnych świąt w swoim wielkim domu. Jak się urządzili? Sprawdzamy!

Sławomir Zapała i jego żona Kajra w bardzo krótkim czasie stali się jednymi z najpopularniejszych artystów w kraju. Wylansowany przez nich hit "Miłość w Zakopanem" przyniósł im niebywałą sławę, a co za tym poszło, pieniądze. Poza tym stale koncertują oraz występują gościnnie na wielu telewizyjnych imprezach, zwłaszcza w TVP. Właśnie w telewizyjnej Dwójce wybrzmią ich największe hity podczas sylwestrowej nocy w Zakopanem. Choć są znani i zdarza im się opowiadać o małżeńskich przygodach, stronią od relacjonowania, jak wychowują syna, który jest ich całym światem. I mimo że na co dzień mieszkają w pięknym domu w stolicy, mogą czuć się swobodnie.

Jak wygląda mieszkanie Kajry i Sławomira? Jest duże i kolorowe

Sławomir i Kajra dorobili się niezłego majątku. Ich obecność na telewizyjnych imprezach sporo kosztuje, poza tym świetnie zarabiają w sezonie letnim, kiedy potrafią zagrać w ciągu jednego weekendu kilka koncertów. Ponadto wszyscy zapewne pamiętają, jak w 2018 roku przyjęli zaproszenie TVP oraz Polsatu i w ciągu czterech godzin wystąpili na sylwestrze zarówno w Zakopanem, jak i w Chorzowie. Nie musieli więc oszczędzać, urządzając warszawskie gniazdko.

Najwięcej zdjęć z jego wnętrz można znaleźć na Instagramie Magdy Kajrowicz, która w ostatnich latach nieco skupiła się na rozwoju social mediów. W przedpokoju dostrzec można wielkie lustro, turkusową kanapę czy drewno na schodach. W łazience wyłożone są białe płytki, a pod oknem stoi sporych rozmiarów wanna. Urządzając kuchnię, postawili na modną i bardzo funkcjonalną wyspę oraz jasne fronty szafek.

Wszystkie zdjęcia dostępne w galerii.

Sonda
Czy Kajra powinna iść wydać płytę?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany