Zobacz zdjęcia

Tak mieszka Hanna Lis. Schludnie i elegancko. Wnętrza robią wrażenie

2023-07-30 11:02

Hanna Lis (53 l.) była niegdyś bardzo popularną dziennikarką w Polsce. Dziś nieco zapomniana, ale z wiernym gronem fanów, działa głównie w mediach społecznościowych. Ostatnio przekazała w nich porażające wieści o tym, że połamała obie ręce przez niefortunny upadek, więc zapewne spędzi sporo czasu w domu, by nie nadwyrężać stanu zdrowia. Tak mieszka Hanna Lis. Zobaczcie zdjęcia!

Hanna Lis jest dziennikarką i prezenterką telewizyjną, która karierę medialną rozpoczęła w 1993 roku. Niegdyś była jednym z najgorętszych nazwisk Telewizji Polskiej, gdzie przez wiele lat prowadziła i współtworzyła różne programy: zarówno informacyjne, jak i publicystyczne. Pracowała też w TV4 oraz Polsacie. W 2016 roku przestała pracować w TVP i zajęła się life-stylem. Prowadziła program podróżniczy "Bez planu" w TVN Stylu oraz talk-showy w Polsat Care czy Wirtualnej Polsce. Głośno mówiło się też o jej życiu prywatnym, zwłaszcza związku z Tomaszem Lisem. W 2007 roku w polskim konsulacie w Rzymie Hanna Lis poślubiła dziennikarza, a w 2018 roku media rozpisywały się o ich rozstaniu. W 2022 roku Tomasz Lis i Hanna Lis rozwiedli się. Dziś dziennikarka prowadzi aktywności głównie w mediach społecznościowych. A jak jej się mieszka? Zobaczcie sami.

Tak mieszka Hanna Lis. Schludnie i elegancko. Wnętrza robią wrażenie

Hanna Lis poinformowała ostatnio na Instagramie, że potknęła się o własne nogi i runęła na ziemię, łamiąc obie ręce, doznając urazu kolana oraz pękniętego żebra. Liczne obrażenia sprawiły, że dziennikarka musi wycofać się z aktywności w social mediach. Zapewne będzie głównie odpoczywać w domu, by zregenerować siły. A ma, gdzie odpoczywać! To miejsce jest naprawdę urokliwe.

Galeria zdjęć: Tak mieszka Hanna Lis

Sonda
Podoba Ci się to, jak mieszka Hanna Lis?
Katarzyna Dowbor w pierwszym wywiadzie telewizyjnym