Wnętrza zaskakują

Tak mieszka Katarzyna Bosacka. Ściana pełna filiżanek i antyki. Mąż zostawi jej to mieszkanie? ZDJĘCIA

2023-08-11 15:30

Katarzyna Bosacka na językach wszystkich. Media obiegła bowiem wiadomość, że po 26 latach jej mąż Marcin Bosacki - senator i były ambasador RP w Kanadzie - zdradził ją i zostawił rodzinę, by wieść życie z inną kobietą. Ponieważ to on "poszedł w szkodę", najprawdopodobniej zostawi żonie mieszkanie, w którym mieszkali od lat. Apartament w jednym z warszawskich szeregowców niedawno przeszedł metamorfozę, która była przedstawiona w telewizji. Zobaczcie, jak mieszka Katarzyna Bosacka.

Tak mieszka Katarzyna Bosacka. Ściana pełna filiżanek i antyki. Mąż zostawi jej to mieszkanie? ZDJĘCIA

Katarzyna Bosacka jest na językach całej Polski. W tym tygodniu gruchnęła bowiem wiadomość, że jej mąż - senator i były ambasador - zdradził ją i porzuca rodzinę dla innej kobiety. Katarzyna Bosacka i Marcin Bosacki przeżyli wspólnie 26 lat w małżeństwie. Informacja o ich rozstaniu jest szokująca tym bardziej, że zaledwie miesiąc wcześniej zakochani opowiadali o sobie w samych superlatywach. W wywiadzie dla magazynu "Pani" Katarzyna Bosacka komplementowała męża, mówiąc, że jest "bardzo dobrym i mądrym człowiekiem". Bosaccy podkreślali też, że wzajemnie się podziwiają i to jest ich recepta na udane małżeństwo. "U nas nie ma cichych dni, jest burza z piorunami" - podkreślała dziennikarka. A Marcin Bosacki wyznał, że jego życiowym celem jest "stworzenie silnych więzi rodzinnych". Nie chciał bowiem doprowadzić do tego, co sam przeżył jako dziecko. Doświadczył bowiem rozstania rodziców, z winy ojca. Jak już jednak wiemy, ostatecznie miał zrobić dokładnie to samo...

PRZECZYTAJ WIĘCEJ: 26 lat małżeństwa do kosza. Bosacka przeżywa koszmar. Ojciec senatora zrobił to samo!

Mieszkanie Katarzyny Bosackiej

Dziennikarka i ekspertka żywieniowa mieszkała razem z mężem w szeregowcu na warszawskim Wilanowie. Jakiś czas temu jej apartament można było zobaczyć w telewizji. Katarzyna Bosacka wzięła bowiem udział w odcinku specjalnym produkcji HGTV Home&Garden "Zgłoś remont". Za remont jej wnętrz odpowiadał sam Krzysztof Miruć.

Jak mieszka Katarzyna Bosacka? Jej mieszkanie ma dwa piętra. Na dole znajduje się ogromny salon, który łączy się z kuchnią poprzez jadalnianą część - stanął w niej duży, drewniany stół, który na oko może mieć nawet kilkadziesiąt lat. W mieszkaniu królują bowiem antyki. Mieszają się one z nowoczesnymi meblami takimi jak stolik w salonie i odświeżone meble w kuchni. Na ścianach wiszą dzieła sztuki, a na podłogach można dostrzec stare dywany. Największą ozdobą mieszkania jest ściana, na której postawiono kilkadziesiąt pamiątkowych filiżanek. Mieszkanie Bosackiej ma więc niepowtarzalny klimat.

Zobaczcie w naszej galerii, jak mieszka Katarzyna Bosacka.

Sonda
Oglądałeś/aś programy prowadzone przez Katarzynę Bosacką?