Kryształy i marmury

Tak mieszka Sylwia Peretti. 700 metrów kwadratowych luksusu! Przepych w tej willi aż wylewa się ze zdjęć! [GALERIA]

2023-07-24 14:20

Sylwia Peretti była jedną z bohaterek reality show "Królowe Życia". Widzowie mogli podziwiać jej życie przez kilka sezonów. Gwiazda chętnie w programie pokazywała swój dom. Te wnętrza robią ogromne wrażenie. Willa jest pełna luksusu i przepychu. Zobaczcie, te oszałamiające wnętrza!

Sylwia Peretti z programem "Królowe życia" pożegnała się w 2021 roku i skupiła się na nowych projektach oraz rozwijaniu wraz z mężem firmy zajmującej się wydobywaniem bomb, niewybuchów, a także broni chemicznej zatopionej w Bałtyku. Teraz nad życiem gwiazdy TTV zawisły czarne chmury. W ubiegłym tygodniu Sylwia Peretti pochowała swojego syna, który zginął w wypadku samochodowym w Krakowie.

Tak mieszka Sylwia Peretti! Oszałamiające wnętrza aż zaparło dech w piersiach

W ostatnich latach widzowie mogli poznać Sylwię Peretti jako przebojową i tryskającą optymizmem bizneswoman. Gwiazda pokazywała w programie swoje życie. Wrażenie zrobiła także jej luksusowa willa. Wnętrza aż kipią od przepychu. W salonie celebrytki stoi ogromny stół, a nad nim spektakularny kryształowy żyrandol. Sypialnia z kolei to królestwo różu niczym sypialnia Barbie. Zobaczcie te zdjęcia! Kopara opada.

Zobacz poniższą galerię: Tak mieszka Sylwia Peretti. 700 metrów kwadratowych luksusu!

Królowe życia 10 - zwiastun
Sonda
Oglądasz "Królowe życia"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany