Ranczo

i

Autor: Akpa Ranczo

Tak potoczą się losy bohaterów "Rancza". Co z Kusym? Ujawniamy scenariusz "Ranczo. Zemsta wiedźm"

Ależ to by było cudowne! Nowe przygody bohaterów znanych z „Rancza” powoli stają się faktem. Jak dowiedział się „Super Express”, producenci znaleźli już sposób na to, jak wypełnić lukę po „Kusym”, którego grał zmarły przed rokiem Paweł Królikowski (†58 l.). Wiemy także, jak potoczą się losy pozostałych mieszkańców Wilkowyj.

Do tej pory znaliśmy tylko tytuł filmu – „Ranczo. Zemsta wiedźm”. Teraz jako pierwsi ujawniamy fabułę! – Mogę zdradzić, że akcja dzieje się po zwycięstwie Kozioła, który startował na urząd prezydenta. Kozioł i jego żona to teraz najważniejsza pierwsza para w kraju. Jest też i nieodłączny towarzysz Kozioła, Czerepach. Widzowie w ostatnim odcinku mogli usłyszeć, jak Kozioł ogłasza z ambony, że jako nowy prezydent będzie patrzył wszystkim na ręce – tym z lewej strony i tym z prawej strony, i tym, co na środku też. I właśnie w kinowej wersji „Rancza II” postanawia ten plan zrealizować. Ale jest pewien szkopuł – według Czerepacha to jest niedorzeczne i może narobić więcej szkód niż pożytku – mówi nam Maciej Strzembosz (61 l.), producent.

– „Ławeczka” zupełnie niespodziewanie, przypadkiem wpadnie na genialny pomysł, jak się nie narobić, a zarobić – zupełnie legalnie, a Babka Zielarka – co będzie zaskakujące dla niektórych – ma konto na Facebooku, na którym jest wyjątkowo aktywna – dodaje.- „Ławeczka” zupełnie niespodziewanie, przypadkiem, wpadnie na genialny pomysł, jak się nie narobić, a zarobić - zupełnie legalnie, a Babka Zielarka – co będzie zaskakujące dla niektórych, ma konto na Facebooku na którym jest wyjątkowo aktywna - dodaje.

Cezary Żak i Artur Barciś grali przyjaciół. Prawda o ich relacjach poza planem dla wielu będzie szokiem

Według naszej wiedzy aktorzy są o krok od wejścia na plan. Wszystko jest już gotowe, a decyzja o starcie zdjęć zależy wyłącznie od TVP. Jak podkreśla Strzembosz, kontynuacja „Rancza” była wielkim marzeniem Królikowskiego. – Kiedy po raz pierwszy zachorował poważnie, trzy miesiące później zaczynaliśmy ostatnią serię, w której – według scenariusza – Lucy była w Stanach. To na Pawle spoczywał cały ciężar scen. Oprócz tego miał przecież też inne zobowiązania. I dał radę. Niestety, rozmowy o kontynuacji „Rancza” tak długo się przeciągały, że Paweł odszedł… Tym bardziej uważamy, że powinniśmy, w hołdzie dla tych, którzy tworzyli „Ranczo”, a których ma już ich z nami, zrobić ten film – dodaje.

Sam aktor powtarzał, że „w tej branży nie obowiązuje zasada, że nie ma rzeczy niezastąpionych”. Pozostaje nam tylko czekać!

Gwiazdor "M jak miłość" zastąpi Królikowskiego w "Ranczu"? To jego produkcja wybrała do roli Kusego

Zmarli w zapomnieniu. Aktor "Rancza" i gwiazdorzy Barei. Niezapomniani

QUIZ. Wraca "Ranczo"! Sprawdź, czy jesteś prawdziwym fanem tego serialu

Pytanie 1 z 10
Ile dzieci mają Maciej i Kazimiera Solejukowie ?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE