Tak teraz wygląda Przemek Kossakowski! Kilka tygodni temu zniknął z show-biznesu

i

Autor: akpa Tak teraz wygląda Przemek Kossakowski! Kilka tygodni temu zniknął z show-biznesu

Tak teraz wygląda Przemek Kossakowski! Kilka tygodni temu zniknął z show-biznesu

2022-05-31 14:31

W kwietniu Przemek Kossakowski (50 l.) wszystkich zaskoczył i poinformował, że znika z show-biznesu. Od tego momentu skupił się na swoich projektach, jednak w związku z tym, że nie musi już wyglądać idealnie przed kamerą, pozwolił sobie na lekką zmianę wyglądu.

Przemek Kossakowski był na ustach wszystkich, po tym jak po trzech miesiącach od ślubu, porzucił swoją żonę Martynę Wojciechowską. Później prezenter rzucił się w wir pracy, pojawiając się w nowym programie "Projekt Cupid". Jednak w kwietniu, ku zaskoczeniu wszystkich, ogłosił, że znika z życia publicznego. Wyjaśnił, że chce trochę odpocząć od mediów i zająć się prowadzeniem ośrodka dla osób niepełnosprawnych.

Kossakowski prowadzi spotkania

Przemek zniknął z mediów, ale nadal ma kontakt ze swoimi fanami. Kossakowski jeździ po całej Polsce i prowadzi spotkania autorskie. Opowiada na nich o swojej pracy i pokazuje zdjęcia. Widownia zawsze jest zachwycona, bo prezenter robi to w sposób dowcipny i ciekawy. Oprócz tego każdą wolną chwilę spędza w swoim ośrodku. Jednak w związku z tym, że nie musi już występować przed kamerami, pozwolił sobie na trochę mniej perfekcyjny wizerunek.

Kossakowski zapuścił brodę

Kossakowski wrzucił do sieci zdjęcia ze swoich ostatnich spotkań autorskich. Dzięki temu możemy zobaczyć jak teraz wygląda były mąż Martyny Wojciechowskiej. Celebryta zawsze miał zarost, jednak był on perfekcyjnie przycięty i krótki. Teraz nie musi się spinać i wyglądać idealnie, dlatego na jego twarzy możemy zobaczyć dużo dłuższą brodę, która wcale nie wygląda na bardzo zadbaną...

Przemek Kossakowski POGRĄŻONY przez kobietę. Ciężko się z tego wytłumaczyć, totalna KLĘSKA
Sonda
Chciałabyś, żeby Przemek Kossakowski wrócił do telewizji?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE