Tak wygląda mama Sary Egwu-James! Na widok jej zdjęć padniecie!

i

Autor: Instagram Tak wygląda mama Sary Egwu-James! Na widok jej zdjęć padniecie!

Tak wygląda mama Sary Egwu-James! Na widok jej zdjęć padniecie!

2021-12-28 17:00

Sara Egwu-James pochwaliła się zdjęciami swojej mamy w dniu jej kolejnych urodzin. Młoda wokalistka publicznie złożyła jej życzenia, w których znalazło się bardzo osobiste wyznanie. Zdjęcia pani Arlety Dancewicz wywołały niemałe poruszenie w sieci. Fani piszą, że Sara i jej mama wyglądają, jak siostry! Zobaczcie, jak wygląda Arleta Dancewicz, mama Sary Egwu-James!

Mama Sary Egwu-James jest Polką. Młoda wokalistka nietypową urodę zawdzięcza ojcu o nigeryjskich korzeniach. 13-latka odziedziczyła talent po tacie, który również próbował swoich sił w na polskiej scenie muzycznej.  John James pojawił się m. in. w "Bitwie na głosy". Niewielu jednak zdaje sobie sprawę z faktu, że niemal cała rodzina Sary - od strony mamy - również jest uzdolniona muzycznie.

NIE PRZEGAP: To straszne, co działo się z Edytą Górniak w Wigilię. Samotność i morze łez to dopiero początek...

Sara Egwu-James ma młodsze, przyrodnie rodzeństwo: Michelle James, Johna Jamesa Juniora oraz Kubusia. Choć jej rodzice nie są już razem, zawsze może liczyć na ich wsparcie. 

- Zawsze mi kibicują, mama, tata, Szymon, cała rodzina bardzo mnie wszyscy wspierają i wierzą we mnie. Babcia z dziadkiem i wujek zawsze trzymają za mnie mocno kciuki.Mama pomaga mi organizować się przed każdym konkursem. Dba o wszystko. Jeździ ze mną, udziela wskazówek, jest chyba moją najwierniejszą fanką… Na pewno! - mówi wdzięczna nastolatka.

Drugiego dnia świąt Bożego Narodzenia Sara Egwu-James złożyła mamie życzenia z okazji jej kolejnych urodzin. Opublikowała też serię zdjęć z panią Arletą.

- Wszystkiego najlepszego mamo! Jesteś moją ulubioną osobą na całym świecie! Dziękuję Ci za wszystko - napisała młoda wokalistka.

Obserwatorzy młodej wokalistki na widok zdjęć jej mamy wpadli w zachwyt. Z miejsca posypały się komplementy. Wielu nawet jest zdania, że Arleta Dancewicz wygląda, jak siostra Sary, a nie jej mama! Zobaczcie zdjęcia niżej i dajcie znać, jak wam się podobają!

NIE PRZEGAP: Prawda o Zbigniewie Zamachowskim odbiera mowę! Przez niego dzieci Moniki mają TRAUMĘ!

Sonda
Czy Sara James powinna reprezentować nas na dorosłej Eurowizji?
Nasi Partnerzy polecają