Fascynujące

Tak wygląda siostra Macieja Kurzajewskiego. Małgorzata została ekspertką w telewizji! Mówiła o "Ziemi Świętej" i religii

2023-07-10 9:57

Małgorzata Kurzajewska-Zarinah, siostra Macieja Kurzajewskiego, została ekspertką w telewizji! W programie "W kontrze" na antenie TVP mówiła między innymi o religii i "Ziemi Świętej". Do tej pory niewiele osób wiedziało nawet, jak wygląda siostra Kurzajewskiego, więc jest to nie lada sensacja. Małgorzata Kurzajewska-Zarinah, jak się okazuje, od lat pilotuje wycieczki po Izraelu.

Małgorzata Kurzajewska-Zarinah, siostra Macieja Kurzajewskiego, pojawiła się niespodziewanie w telewizji w roli ekspertki od Izraela. Siostrę słynnego prezenterka zaproszono do programu "W kontrze" w TVP. Małgorzata sama siebie nazywa "wieczną Beduinką" i w takim też charakterze przedstawiono ją na szklanym ekranie. "Jesteśmy stworzeni na korzeniach chrześcijańskich i od tego się nie odetniemy (...). Ziemia Święta jest miejscem, w którym dopełniają się cztery ewangelie kanoniczne", mówiła Małgorzata Kurzajewska-Zarinah. Kobieta od lat pilotuje wycieczki po Ziemi Świętej w Izraelu. Jej mężem jest zresztą Jerozolimczyk, którego poznała podczas jednej z takich wypraw. Mężczyzna jest licencjonowanym izraelskim przewodnikiem. To, jak wygląda Małgorzata Kurzajewska-Zarinah, do tej pory było dla wielu ludzi tajemnicą, która właśnie została odkryta.

Przeczytaj również: Niepojęte, co robił w młodości Maciej Kurzajewski! Zdumiewające fakty. Kasia Cichopek musi się dowiedzieć!

Tak wygląda siostra Macieja Kurzajewskiego. Małgorzata została ekspertką w telewizji! Mówiła o "Ziemi Świętej" i religii

Małgorzata Kurzajewska-Zarinah poznała swojego męża w Tyberiadzie, ale ślub para wzięła w Warszawie. To właśnie dla siostry Maćka Kurzajewskiego mężczyzna postanowił przenieść się z Izraelu do Polski. Co ciekawe, to nie pierwszy raz, kiedy słyszymy o Kurzajewskiej-Zarinah. Wcześniej wypowiedzi kobiety pojawiały się w mediach z uwagi na konflikt, jaki wywiązał się między jej bratem Maciejem a byłą żoną, Pauliną Smaszcz. Jak na dobrą siostrę przystało, kobieta stanęła w obronie Kurzajewskiego. Ciekawe, czy będziemy ją teraz częściej widywać w telewizji.

Zobacz również galerię: Tak wygląda siostra Macieja Kurzajewskiego, Małgorzata Kurzajewska-Zarinah

Sonda
Czy Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski powinni razem pracować w TVP?
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski o rodzinnych relacjach. Jak mama i synowie Maćka traktują Kasię?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają