Tak wygląda Sylwia Bomba bez makijażu! Nigdy się tak nie pokazała

2021-07-23 17:16
Tak wygląda Sylwia Bomba bez makijażu! Będziecie w szoku!
Autor: AKPA Tak wygląda Sylwia Bomba bez makijażu! Będziecie w szoku!

Sylwia Bomba to jedna z największych gwiazd kanału TTV. Uczestniczka "Gogglebox. Przed telewizorem" zyskała dzięki programowi rzeszę fanów. Dzięki temu, stacja Polsat zaprosiła ją do udziału w "Tańcu z Gwiazdami", o którym opowiedziała na Instagramie. Oprócz tego, pokazała się tam bez grama podkładu. Zobaczcie jak wygląda Sylwia Bomba bez makijażu!

Ostatnio o Sylwii Bombie zrobiło się głośno za sprawą jej udziału w "Tańcu z Gwiazdami". Uczestniczka "Gogglebox. Przed telewizorem" zatańczy w najnowszej edycji show Polsatu. Opowiedziała o próbach na swoim Instagramie: - Nic nie mogę zdradzić, ale będzie kuso i krótko! - wyznała tajemniczo. Przy okazji, Sylwia Bomba pokazała się bez makijażu! Gwiazda TTV zazwyczaj nie występuje w takim wydaniu. Tym razem zrobiła wyjątek. Postanowiła zaprezentować się bez grama podkładu, by chwilę później zrobić pełny makijaż i pokazać fanom, jak dba o siebie na co dzień. W takim wydaniu nie zobaczycie Sylwii Bomby zbyt często. Zdjęcia poniżej.

NIE PRZEGAP: Padniecie na widok 45-letniej Agnieszki Chylińskiej w lateksie! Co za nogi!

Sylwia Bomba bez makijażu
Autor: Instagram Sylwia Bomba bez makijażu
Sylwia Bomba bez makijażu
Autor: Instagram Sylwia Bomba bez makijażu

NIE PRZEGAP: MasterChef: To, co zrobi jury, powali widzów na kolana! Specjalny odcinek

Sylwia Bomba bez makijażu
Autor: Instagram Sylwia Bomba po zrobieniu pełnego makijażu
Gwiazdor „Gogglebox" pokazuje jak spędza czas w domu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE