Iwona Lewandowska

i

Autor: SE Iwona Lewandowska

Tak wygląda tajemniczy Jacek, partner matki Roberta Lewandowskiego [ZDJĘCIA]

2022-06-28 14:48

Iwona Lewandowska, matka naszego najlepszego piłkarza, jest wdową. W 2005 roku zmarł jej mąż Krzysztof Lewandowski. Do niedawna nie było wiadomo, czy mama "Lewego" jest ponownie z kimś w związku. W kwietniu 2021 roku media dowiedziały się, że pani Iwona jest z tajemniczym Jackiem. Teraz już wiadomo jak wygląda ukochany mamy Roberta.

Iwona Lewandowska i jej partner zostali pokazani przez znaną trenerkę fitness, Mariolę Bojarską-Ferenc. - Kochani , jak się okazuje życie zaczyna się po 60-tce To cudowne , by nadal cieszyć się życiem i miłością, mieć wokół siebie fantastycznych znajomych i przyjaciół Wczoraj po swoich rodzinnym party wpadłam z Rysiem do swoich przyjaciół @iwona_lewandowskaska ,by z całego serca uściskać ich z okazji celebrowania ich miłości Dojrzali i wspaniali‼️ P.s strój sportowy , bo myślałam . że to gril. Ale nie przeszkodziło mi to ,by cudownie bawić się do rana. Liczą się ludzie Kochani cieszymy się z Waszego szczęścia Miłość jest w Was - napisała na Instagramie i opublikowała zdjęcia z domu mamy Roberta Lewandowskiego.

Kim jest partner Iwony Lewandowskiej?

Wiadomo, że para poznała się we wrześniu 2020. Mama Roberta Lewandowskiego opowiedziała o swojej miłości na łamach "Przeglądu sportowego".

- Po 16 latach spotkałam fantastycznego człowieka. Ujął mnie tym, że choć wiedział, że jest taki piłkarz jak Robert Lewandowski, to nie miał pojęcia, gdzie gra. Jacek to artysta. Jest rzeźbiarzem, urządza ogrody, ma wiele pasji, ale nie ma wśród nich piłki nożnej. Dopiero przy mnie uczy się futbolu - powiedziała Lewandowska. - Jacek prowadzi dom agroturystyczny, moja przyjaciółka siatkarka robiła tam imprezę urodzinową. On jako gospodarz nas przywitał, od razu coś poczuliśmy, wszystko szybko się potoczyło. Bardzo bym chciała, aby świat znów się otworzył, abym mogła pojechać z Jackiem na mecz - dodała mama kapitana reprezentacji Polski.

Wiemy, kim jest nowy partner Iwony Lewandowskiej. Mama Roberta Lewandowskiego jest z wrażliwym Jackiem

Takim autem Anna Lewandowska wozi się po Warszawie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE