Śpij Aniołku!

Tak żegnali Oliwiera Rzeźniczaka. Na pogrzeb zabrali białe róże i baloniki

2022-08-01 20:00

Smutna wiadomość o śmierci zaledwie rocznego Oliwierka wstrząsnęła mieszkańcami Oleśnicy, którzy licznie przybyli na pogrzeb chłopca, aby towarzyszyć mu w jego ostatniej ziemskiej drodze. Rodzice malucha, który przegrał walkę z rzadkim nowotworem wątroby, nie mogli powstrzymać łez... Wielu żałobników zabrało ze sobą białe róże oraz baloniki, które Oliś tak bardzo lubił. Poniżej znajdziecie wideo z ostatniego pożegnania chłopca.

Pogrzeb Oliwiera, synka Jakuba Rzeźniczaka i Magdy Stępień. Nawet niebo płakało

W poniedziałek, 1 sierpnia 2022 roku odbył się pogrzeb Oliwiera Rzeźniczaka. Chłopiec niedawno skończył roczek... Synek Jakuba Rzeźniczaka oraz Magdaleny Stępień przegrał walkę z rzadkim, złośliwym nowotworem wątroby. Pomimo leczenia w specjalistycznej klinice w Izraelu życia chłopca nie udało się ocalić. Rodzice zaprosili żałobników na pogrzeb, który odbył się na cmentarzu przy ul. Wojska Polskiego 59A w Oleśnicy.

Trudno wyobrazić sobie większą tragedię, niż śmierć dziecka, zwłaszcza w tak bolesnych okolicznościach. Żałobnicy spotkali się w kaplicy, aby wspólnie pomodlić się za małego Aniołka, jak i jego zrozpaczonych rodziców. Matka chłopca delikatnie głaskała trumnę, w której spoczął jej ukochany synek... W takich sytuacjach brakuje słów. Łez nie potrafił powstrzymać również ojciec małego Olisia. Możemy tylko współczuć.

Żałobnicy zgodnie z prośbą matki chrzestnej Oliwierka, pani Doroty, na pogrzeb zabrali ze sobą białe baloniki. Były ukochaną zabawką zmarłego chłopca. Niektórzy przynieśli też białe róże. Jednak Magdalena Stępień jeszcze przed pogrzebem prosiła, aby zamiast kwiatów wpłacać datki na zbiórkę na leczenie innego dziecka w potrzebie - małej Zosi. Jej życie można jeszcze uratować!

Jeśli nie mogliście osobiście przybyć na pogrzeb i pożegnać małego Olisia, poniżej znajdziecie wideo z jego ostatniej ziemskiej drogi. Choć niebo przejaśniło się na chwilę, przez większość uroczystości płakało razem z żałobnikami...

Pogrzeb Oliwierka, syna Jakuba Rzeźniczaka.

Magdalena Stępień ma wielkie serce. Poprosiła żałobników, aby zamiast kwiatów na pogrzeb wpłacali datki na zbiórkę na leczenie małej Zosi. Jej życie można jeszcze uratować! Więcej szczegółów w naszej galerii zdjęć poniżej.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany