Ale się zmienił!

Takie partnerki miał Marcin Hakiel przed ślubem z Kasią Cichopek! Przepiękne kobiety

2023-09-09 10:49

Marcin Hakiel znalazł się w trudnym momencie. Po 14 latach małżeństwa rozwiódł się z Kasią Cichopek, a później rozstał się z tajemniczą Dominiką. Na dodatek tancerz żalił się w programie Kuby Wojewódzkiego na byłą żonę i jej narzeczonego Macieja Kurzajewskiego. Niewiele natomiast wiadomo na temat życia Marcina Hakiela sprzed okresu związku z Katarzyną Cichopek. Wiemy, jakie partnerki miał tancerz przed ślubem. To naprawdę przepiękne kobiety.

Marcin Hakiel u Kuby Wojewódzkiego pojechał po bandzie 

Marcin Hakiel wywołał potworne zamieszanie w świecie show-biznesu po występie u Kuby Wojewódzkiego. Były mąż Kasi Cichopek pojechał po bandzie. Nie oszczędzał byłej żony i jej narzeczonego Macieja Kurzajewskiego. Tancerz opowiedział nawet o tym, że musiał "wynająć detektywów, żeby się dowiedzieć, co się dzieje". Marcin Hakiel w rozmowie z Kubą Wojewódzki żalił się też, że Kasia Cichopek i jej obecny partner robią sobie z niego "pożywkę". Sama aktorka, która już zeszłym roku zaręczyła się z Maciejem Kurzajewskim, w mediach społecznościowych dzień po awanturze zamieściła... reklamę kosmetyku, nie odnosząc się wcale do słów Marcina Hakiela. Tancerz pewnie cały czas przeżywa rozwód, bo przez lata był w żonie bardzo zakochany i wydawało się, ze we dwójkę tworzą parę idealną. Niewiele natomiast wiadomo o życiu Marcina Hakiela sprzed czasów związku i ślubu Katarzyną Cichopek.

Marcin Hakiel partnerki 

Pewne jest to, że odnosił wielkie sukcesy na parkiecie i tańczył z pięknymi partnerkami. Marcin Hakiel uchodził za wielki talent taneczny, który potwierdził wysokimi miejscami w międzynarodowych zawodach. Przyszły mąż Katarzyny Cichopek zajął m.in. 12. miejsce na mistrzostwach świat i 5. lokatę w Pucharze Europy. Na parkiecie był znakomity. Z wielką przyjemnością oglądało się jego występy ze wyjątkowymi partnerkami, takimi jak: Aleksandra Parafian, Agnieszka Kaźmierczak, Magdalena Soszyńska czy Blanka Winiarska. Zobacz w naszej galerii, jak zmienił się Marcin Hakiel i z jakimi partnerkami występował były mąż Kasi Cichopek. 

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się!