Taniec z gwiazdami 13: Będzie 14. uczestników! Znamy skład jury

2011-07-28 15:40

Wiemy, że w 13. edycji "Tańca z gwiazdami" będzie 14. uczestników. Program poprowadzą Natasza Urbańska i Piotr Gąsowski, a fotelach jurorów zasiądą Iwona Pavlović, Jolanta Fraszyńska, Piotr Galiński i Janusz Józefowicz.

Wiemy już kto zatańczy w 13. edycji „Tańca z gwiazdami”. Jak dotąd swój udział w programie potwierdziło 12. uczestników. Producenci zdradzają, że lista nie została jeszcze zamknięta, a swoje uczestnictwo rozważają 2 nowe gwiazdy.

Jak na razie tajemnicą jest kto jeszcze wystąpi w tanecznym show. Będą to raczej mężczyźni. Jak dotąd, o Kryształową Kulę rywalizowało tyle samo mężczyzn co kobiet. I nie zapowiada się raczej, by w 13. edycji tańczyło więcej pań.

Patrz też: Taniec z gwiazdami: Gąsowski żąda PODWYŻKI. Chce 15 TYSIĘCY za odcinek

O Kryształową Kulę będą walczyć: Katarzyna Zielińska, Katarzyna Pakosińska, Anna Wendzikowska, Weronika Marczuk, Aleksandra Kisio, Marta Krupa, Kacper Kuszewski, Michał Szpak, Jagna Marczułajtis, Stanisław Karpiel-Bułecka, Bilguun Ariunbaatar i Zbigniew Urbański.

Mówiono o udziale Jacka Borkowskiego, jego nie zobaczymy na parkiecie 13. "Tańca z gwiazdami". Edyta Olszówka miała z kolei dementować swój udział w programie. Niewiadomą jest udział aktorki Katarzyny Herman, która była wymieniana jako pierwsza gwiazda jesiennej edycji "TzG".

Taneczne popisy gwiazd oceniać będą: Iwona Pavlović, Jolanta Fraszyńska, Piotr Galiński i Janusz Józefowicz, program poprowadzą Natasza Urbańska i Piotr Gąsowski.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE