Taniec z gwiazdami 13: Zobacz, jak tańczą wszyscy uczestnicy przed premierą TzG ZDJĘCIA+WIDEO

2011-09-04 17:33

14 par od niedzieli 4 września, będzie nas bawić podczas 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Aktorzy, prezenterzy, piosenkarze i sportowcy powalczą na parkiecie o Kryształową Kulę i luksusowy samochód o wartości min. 200 tys. zł. Internauci już dziś spierają się, kto znajdzie się w finale. Faworytów jest dwójka - to Michał Szpak (21 l.) i Kasia Zielińska (32 l.)...

Naszym zdaniem najlepiej radzą sobie w tańcu Katarzyna Pakosińska, Kacper Kuszewski, czyli Marek Mostowiak z serialu "M jak miłość" oraz piosenkarz Michał Szpak. Jak na kilka tygodni treningów, radzą sobie na parkiecie naprawdę dobrze.

Rozczarowuje Weronika Marczuk, która w przeszłości miała epizod taneczny. Jak na dawną tancerkę i osobę, która ćwiczy jogę, tańczyła niezwykle sztywno.

Oczywiście internauci już mają swoich faworytów- gwiazdę "Barw szczęścia" Katarzynę Zielińską  oraz finalistę pierwszej edycji programu "X Factor", Michała Szpaka.

Zobacz, jak tańczy 14 par "Tańca z gwiazdami 13"


Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE