Rozenek i Majdan skrytykowali Kukiza. Lex TVN

i

Autor: AKPA Rozenek i Majdan skrytykowali Kukiza. Lex TVN

Tego nie da się zapomnieć. Rozenek i Majdan zbesztali Kukiza. Lex TVN

2021-08-12 14:06

W mediach sporo dzieje się wokół tzw. Lex TVN, czyli projektu dotyczącego zmian w ustawie o radiofonii i telewizji. Paweł Kukiz, niegdyś muzyk i lider zespołu Pierś, a dziś polityk działający w ramach koła poselskiego Kukiz’15, odniósł się do pomysłu PiS-u. Kukiz nieźle sobie nagrabił! Sprawę komentuje nie tylko środowisko polityczne, ale i znane osoby z show biznesu. Małgorzata Rozenek-Majdan i jej mąż Radosław nie zostawili na Kukizie suchej nitki!

O co chodzi z Lex TVN? W Sejmie zawrzało! Posłowie przekrzykiwali się na mównicy, padło wiele mocnych słów po stronie opozycji i ekipy rządzącej. Relacja z przebiegu obrad tutaj. Paweł Kukiz wraz ze swoimi posłami razem z Prawem i Sprawiedliwością zagłosował nad ustawą uderzającą w TVN. Od tej chwili jest na celowniku dosłownie wszystkich - polityków, dziennikarzy, nawet gwiazd rozrywki. Agata Młynarska ostro odniosła się do jego postawy.  Jan Borysewicz zamazał nazwisko Kukiza i z rozczarowaniem wyjawił prawdę o dawnym koledze. Kukiz został zmieszany z błotem przez różne środowiska. O opinię poproszono również Małgorzatę Rozenek-Majdan i Radosława Majdana. Gdy pojawili się na premierze filmu "Czarna owca", dziennikarz Plotka zapytał obie gwiazdy, czy nadal będą słuchać piosenek Kukiza. Oto stanowcze odpowiedzi małżeństwa:

Ja nie, jestem strasznie rozczarowany. Znam go i nigdy nie zrozumiem tego, co zrobił. Jest artystą, a właściwie już nie jest i strasznie mnie to boli, bo wydawał mi się kiedyś fajnym facetem - wyznał Radosław Majdan.

Pamiętasz, co kiedyś powiedział w manifeście? Nie będę używać wulgaryzmów, których on wtedy użył, ale stanął i powiedział, że możecie splunąć mi w twarz. Mam wrażenie, że ta lista chętnych zaczyna się zapełniać - dodała Małgorzata. 

Przypomnijmy te słynne słowa Pawła Kukiza: "Jak zostanę politykiem, to naplujcie mi w ryj i mówicie do mnie szmato". Prośba byłego muzyka się spełniła. Już pojawiły się takie porównania. Zobacz, jak oberwał.

Anna Mucha ostro rozprawia się z internautką

ZOBACZ: Mega wpadka Dody: "Jak stracić 150 tys euro w 10 sek". Nagranie powala!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany