Tego nie mówiła Katarzyna Dowbor! Wiesław Nowobilski zdradził tajemnicę programu Nasz nowy dom

i

Autor: instagram/@nasznowydom Tego nie mówiła Katarzyna Dowbor! Wiesław Nowobilski zdradził tajemnicę programu "Nasz nowy dom"

Nasz nowy dom

Tego nie mówiła Katarzyna Dowbor! Wiesław Nowobilski zdradził tajemnicę programu "Nasz nowy dom"

2022-07-26 13:50

Wiesław Nowobilski to kierownik budowy w programie "Nasz nowy dom", który prowadzony jest przez Katarzynę Dowbor (63 l.). W rozmowie z portalem Jastrząb Post mężczyzna zdradził tajemnicę dotyczącą show Polsatu. Wiesław z "Nasz nowy dom" ujawnił, jak inflacja wpływa na popularny format!

"Nasz nowy dom" to popularny format emitowany na antenie telewizyjnego Polsatu. Program prowadzony przez Katarzynę Dowbor ma wielu fanów, którzy z zaciekawieniem obserwują, jak empatyczna prezenterka oraz jej ekipa zmieniają życia potrzebujących Polaków. 

Rosnąca inflacja dotyka wszystkich Polaków. Drożyzna widoczna jest na każdym kroku - nie tylko w życiu codziennym, ale również przy remontach oraz wykończeniach. Jak zdradził Wiesław, kierownik budowy w programie "Nasz nowy dom", odczuwa ją również ekipa remontowa. W rozmowie z portalem Jastrząb Post wyznał, jak wyglądają kwestie finansowe na planie show. Czy rosnące ceny wpływają na przyszłość show "Nasz nowy dom"?

Czy program "Nasz nowy dom" zostanie zdjęty z anteny? Kierownik budowy o wpływie inflacji na show

Niedawno ogłoszono, że Wiesław Nowobilski wystąpi w następnej edycji "Tańca z gwiazdami". Kierownik budowy z programu "Nasz nowy dom" na fali rosnącej popularności udzielił wywiadu portalowi Jastrząb Post. Na początku odniósł się do sprawy spalonego domu, który remontowała jego ekipa. Przyznał wprost: 

Jest to dla nas przykre, że bohaterka, dla której to zrobiliśmy, została nagle bez niczego.

Przy okazji mężczyzna ujawnił coś, czego dotychczas nie powiedziała Katarzyna Dowbor. Wiesław z "Nasz nowy dom" przyznał, że realizowanie programu jest bardzo kosztowne. 

To są duże pieniądze, tym bardziej, że teraz koszty materiałów idą bardzo do góry. Każdy odcinek, który jest nowy, to są większe koszty. Wszystko wynika z cen materiałów - mówił reporterce Jastrząb Post.

Wiesław Nowobilski zdradził, czy ekipa "Nasz nowy dom" dysponuje z góry ustalonym budżetem. Jak wspomniał, materiały, których używają w programie, nie są odgórnie narzucane.

Używamy tych materiałów, których naprawdę potrzebujemy. Nie ma ograniczeń, nikt nas nie ogranicza. Marmury to już przesada, ale stosujemy takie podstawowe rzeczy, które są w normalnych domach - wyjaśnił.

Sonda
Oglądasz "Nasz nowy dom"?
"Nasz nowy dom" bohaterka wyznaje: dzięki Dowbor dostałam nowe życie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany