Nasz nowy dom. Rodzina żyje w bardzo trudnych warunkach

i

Autor: Polsat

"Nasz nowy dom". Rodzina żyje w bardzo trudnych warunkach. Nastoletnia Jagoda rok temu straciła matkę

2022-05-05 19:18

Tej rodziny los nie oszczędzał. Nastolatka cierpiąca z powodu żałoby, brak pieniędzy i trudne warunki mieszkaniowe - czy ich historia może się jeszcze odmienić? Na szczęście wyciągnięto do nich pomocną dłoń, zapewniając im bezpieczny azyl. Chcecie zobaczyć, jak to się potoczy? Koniecznie obejrzyjcie nowy odcinek programu "Nasz nowy dom” już dziś 5 maja, o godzinie 20:05, na antenie Polsatu.

W najnowszym odcinku programu „Nasz nowy dom” odwiedzimy Targową Górkę, to niewielka wieś w Wielkopolsce. Mieszka tu pan Paweł z córką Jagodą i swoim ojcem – Bogdanem. Obaj panowie są wdowcami, mama Jagody zmarła niedawno, pozostawiając nastoletnią córkę w rozpaczy, a ojciec i dziadek, mimo najlepszych chęci, nie bardzo potrafią ją pocieszyć. Dom rodziny kompletnie nie nadaje się do zamieszkania przez trzy pokolenia. Żadne z przechodnich pomieszczeń nie pełni jakieś konkretnej funkcji, nikt nie ma swojego pokoju ani prywatności.

Jagoda, jak każda nastolatka, marzy o własnym azylu, pan Paweł pracuje jako kierowca i powinien się wysypiać, ale dzieli pokój z ojcem. Pan Bogdan lubi oglądać w spokoju telewizję, poza tym prowadzi dom, gotuje dla wszystkich, chciałby potem odpocząć. Nie bardzo ma gdzie. W tragicznym stanie jest łazienka, niebezpieczny piec grzewczy dopełnia tylko smutnego obrazu. Najwyższy czas wnieść do tego domu trochę radości, tym razem będzie to o tyle trudne, że Katarzyna Dowbor utknęła w domu z powodu choroby. Z pomocą nadejdzie Martyna Kupczyk, która pierwszego dnia pojedzie do Targowej Górki, a Kasia zobaczy się z rodziną zdalnie - w rozmowie wideo. Na szczęście podczas finału prowadząca spotka się z rodziną już osobiście!

Remont zrealizuje ekipa Wieśka Nowobilskiego, a projektem zajmie się Martyna Kupczyk. Nowy odcinek "Naszego nowego domu” już w czwartek, 5 maja, o godzinie 20:05, na antenie Polsatu.

Zobacz w naszej galerii, w jakich warunkach mieszkała Jagoda z rodziną!

Tak teraz wygląda dom tej rodziny! Robi wrażenie!

Sonda
Oglądasz "Nasz nowy dom"?
Nasz nowy dom w Targowej Górce
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE