Tak wyglądały gwiazdy

"Teściowie 2". Warnke odsłoniła ramiona. Ostaszewska postawiła na dekolt, a Borys Szyc zabrał żonę!

2023-09-14 8:04

Premiera komedii "Teściowie 2" za nami. Na ściance nie mogło zabraknąć największych gwiazd polskiego show-biznesu. Uwagę fotoreporterów przykuły między innymi: Katarzyna Warnke, Maja Ostaszewska czy Izabela Kuna. Zobaczcie, jak prezentowała się reszta gwiazd!

Pierwsza część komedii została bardzo ciepła przyjęta przez widzów oraz krytyków. Nic zatem dziwnego, że produkcja doczekała się swojej kontynuacji. W drugiej części oprócz dobrze znanych nam bohaterów dołącza nowa postać grana przez Eryka Kulma Jr. Na premierze filmu "Teściowie 2" pojawiła się plejada gwiazd, między innymi Borys Szyc z żoną, czy Katarzyna Warnke. Zobaczcie, jak się prezentowali!

Premiera "Teściowie 2". Pojawiła się plejada gwiazd

Premiera kultowej komedii przyciągnęła największe gwiazdy polskiego show-biznesu. Na ściance mogliśmy zobaczyć bohaterów filmu: Adama Woronowicza, który postawił na modny i casualowy garnitur, Maję Ostaszewską, która wybrała długą biała sukienkę z dekoltem, z kolei Iza Kuna postawiła na czerń. Jej kostium z odkrytymi ramionami skradł show. Poza tym na ściance widzieliśmy także Agnieszkę Woźniak-Starak, która postawiła na klasyczne połączenie czerni i bieli, a wszytko uzupełniła błyszcząca torebka. Zobaczcie więcej zdjęć w naszej galerii.

Zobacz poniższą galerię: Premiera "Teściowie 2"

Adam Woronowicz w rozczulających słowach o relacjach