The Voice of Poland 12. Finał: Po wyrównanej walce poznaliśmy zwycięzcę! [ZAPIS RELACJI]

2021-12-04 23:01
The Voice of Poland 12. Finaliści
Autor: fot. Jan Bogacz / TVP The Voice of Poland 12. Finaliści

Tego wieczoru poznamy zwycięzce 12. edycji "The Voice of Poland"! Trenerzy w składzie: Justyna Steczkowska, Sylwia Grzeszczak, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron zrobili wszystko, by przygotować swoich podopiecznych do najważniejszego występu. Jak im pójdzie? Śledź relację na żywo z finału "The Voice of Poland 12" - w sobotę, 4 grudnia, o 20:00.

Marta Burdynowicz, Wiktor Dyduła, Rafał Kozik i Bartosz Madej pokonali kilka tysięcy młodych wokalistów i zaśpiewają w finale „The Voice of Poland”. Ale tylko jedno z nich otrzyma tytuł Najlepszego Głosu w Polsce, 50 tysięcy złotych i możliwość podpisania kontraktu z wytwórnią płytową. W sobotni wieczór, 4 grudnia, poznamy zwycięzcę 12. edycji „The Voice of Poland”. Ostatnie muzyczne starcie czworga finalistów zostało podzielone na trzy etapy.

W pierwszym z nich każdy finalista zaśpiewa zagraniczną piosenkę oraz wystąpi ze swoim trenerem. Po zakończeniu wszystkich występów, decyzją widzów, osoba z najmniejszą liczbą głosów, będzie się musiała pożegnać ze sceną „The Voice of Poland”. W drugim etapie troje finalistów zaśpiewa kultowe polskie przeboje. Uczestnik, który zgromadzi najmniejszą liczbę głosów widzów, opuści program. W ostatecznej trzeciej rundzie na scenie zabrzmią dźwięki najnowszych singli finalistów, które widzowie po raz pierwszy usłyszeli w półfinale. Po zakończeniu głosowania SMS poznamy zwycięzcę 12. edycji muzycznego talent show. 

SPRAWDŹ: Gwiazda światowej sławy w "The Voice of Poland". Kim jest Matteo Bocelli?

Dalsza część artykułu pod galerią: Finał The Voice of Poland 12

The Voice of Poland 12. Zagłosuj na ulubionego uczestnika

O tym, kto z finalistów zwycięży 12. edycję muzycznego talent show telewizyjnej Dwójki, zdecydują widzowie biorący udział w głosowaniu SMS. Do soboty swoich faworytów można wspierać wysyłając SMS:

  • o treści 3 na numer 7346, jeżeli chcecie, żeby program wygrał Wiktor Dyduła
  • o treści 8 na numer 7346, jeżeli wygrać powinien Rafał Kozik
  • o treści 11 na numer 7346, jeśli to Bartosz Madej powinien otrzymać tytuł Najlepszego Głosu w Polsce
  • o treści 16 na numer 7346, jeżeli zwyciężyć powinna Marta Burdynowicz

Kto okaże się nowym Najlepszym Głosem w Polsce? Śledź relację na żywo z finałowego odcinka "The Voice of Poland 12". Startujemy punktualnie - w sobotę, 4 grudnia, o 20:00!

Źródło: TVP

22:38 Zwyciężczynią 12. edycji "The Voice of Poland" została Marta Burdynowicz! Dowiedz się więcej o Marcie.

22:25 Marta jak zwykle pozamiatała! – Kibicuję ci całym serduchem – powiedział Baron. Steczkowska zdradziła, że nie jest fanką debiutanckiej piosenki swojej podopiecznej! – Takie głosy jak Marty zdarzają się rzadko i to wielki dar. Mi nie do końca pasuje, ale została wykonana świetnie – przyznała Steczkowska.

22:17 W ostatnim etapie walki o zwycięstwo udział wzięli Marta Burdynowicz i Bartosz Madej. Finaliści zaśpiewali swoje debiutanckie piosenki. Jako pierwszy na scenie stanął Bartosz Madej. Warto przypomnieć, że uczestnik napisał zarówno słowa, jak i muzykę!

22:13 Na scenie "The Voice of Poland" Matteo Bocelli.

22:08 Na tym etapie z programem ponownie pożegnał się jeden uczestnik. Do ścisłego finału przeszli: Marta Burdynowicz oraz Bartosz Madej.

21:57 Marta Burdynowicz zaśpiewała wielki przebój trenerki "The Voice Senior" Alicji Majewskiej - "Odkryjemy miłość nieznaną". - Ty masz wszystkie zadatki na to, by stać się divą - powiedział Tomson.

21:53 Justyna Steczkowska wzruszyła się podczas występu Bartosza Madeja, jednak ponownie podkreśliła, że dzisiaj nie oceniają uczestników. Podobnie wypowiedziała się na temat poprzedniego występu. Czy to oznacza, że panowie nie skradli serca Steczkowskiej?

21:46 Czas na polską muzykę! Rafał Kozik zaśpiewał piękny utwór "Kocham Cię życie" Edyty Geppert. Justynie Steczkowskiej występ nie przypadł do gustu.

21:41 Drugą część wielkiego finału otworzył zwycięzca poprzedniej edycji "The Voice of Poland" - Krystian Ochman.

21:16 Na tym etapie z programem musiał pożegnać się jeden uczestnik. Tak oto do ścisłego finału awansowali: Marta Burdynowicz, Bartosz Madej i Rafał Kozik. Wiktor Dyduła zakończył swój udział w "The Voice of Poland 12".

21:06 Jako drugi utwór Marta wykonała "I Will Always Love You" Whitney Houston. Ten występ przejdzie do historii! - Tak pozamiatałaś, że nie trzeba ekipy sprzątającej - powiedział Baron. Marek Piekarczyk był oszczędny w słowach. - Podobało ci się? - zapytała Tomaszewska. - Bardzo - odpowiedział i zamilkł.

21:00 Ich wspólne wykonanie było przepiękne!

20:56 Dzięki Justynie Steczkowskiej jej podopieczna zaśpiewała podczas koncertu muzyki filmowej na warszawskim Torwarze. Dla Marty Burdynowicz był to ogromny zaszczyt!

20:44 Marek Piekarczyk zabrał Bartosza Madeja do kopalni soli, gdzie uczestnik zagrał niewielkie koncert! Ich wspólny występ rozpalił scenę do czerwoności. Dwie rockowe dusze wykonały "Modlitwę" Breakoutu.

20:40 Okazało się, że Rafał Kozik próbował dostać się do "The Voice" aż czterokrotnie! Aż w końcu się udało.

20:31 Fortepian wziął udział w pierwszym występie drużyny Grzeszczak. Pokazano portret stworzony na instrumencie! Rezultat był, cóż, przeciętny. Natomiast wspólny występ Grzeszczak i Kozika wzruszył prowadzącą.

20:29 Sylwia Grzeszczak zabrała Rafała Kozika do pracowni malarskiej. Okazało się, że trenerka uwieczni swojego podopiecznego na nowym fortepianie, który zjeżdżał z sufitu! Cóż za show.

20:22 Drugim utworem, który wykonał Wiktor, był kultowy hit Seal "Kiss From a Rose". Do oryginału było bardzo daleko. Jednak Sylwia była zachwycona tym, co usłyszała.

20:15 Jako pierwszy na scenie "The Voice of Poland" wystąpił Wiktor Dyduła z drużyny Tomsona i Barona. Chłopcy wykonali utwór zespołu Foo Fighters "Best Of You".

20:12 Podczas rozmowy z Rafałem Kozikiem, podopiecznym Sylwii Grzeszczak, Aleksander Sikora nawiązał do telefonów trenerki! Ta potrafiła dzwonić nawet o północy, o czym przeczytacie TUTAJ.

20:05 Gwiazdą dzisiejszego wieczoru była Sara James. Zwyciężczyni "The Voice Kids" będzie reprezentowała Polskę na Eurowizji Junior. Jak idą jej przygotowania? - Czy jestem gotowa? Nie wiem, ale dam z siebie 100%. Będzie dobrze - przyznała Sara James. Na scenie "The Voice" wykonała eurowizyjny utwór "Somebody".

20:00 Kto wygra 12. edycję "The Voice of Poland"? Decyzja należy do widzów! Zaczynamy finał.

Sonda
Kto wygra 12. edycję "The Voice of Poland"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE