Tłum gwiazd zaśpiewa na największej imprezie w Polsce!

2022-08-10 20:24

W roku 2022 PGE Narodowy w Warszawie obchodzi swój wielki jubileusz 10-lecia działalności. W związku z tym 10 września odbędą się huczne urodziny. Przed nami największe wydarzenie muzyczne w historii – Wielkie Granie na PGE Narodowym.

Siostry Szczepańskie, Doda, Michał Wiśniewski

i

Autor: AKPA

Na płycie stadionu pojawi się ponad tysiąc muzyków i wokalistów, grających i śpiewających największe hity wszech czasów. Ambasadorem projektu jest Jan Borysewicz, legenda polskiej sceny muzycznej, kultowy gitarzysta, kompozytor, autor teksów i wokalista. Lider i współzałożyciel legendarnej grupy Lady Pank.  Na scenie zobaczymy jego zespół, ale i m.in. Michała Wiśniewskiego, Dodę, Urszulę, Andrzeja Krzywego. Zadebiutują na stadionie też Siostry Szczepańskie, czyli Monikę i Dorotę.

Dorota i Monika mogą pochwalić się dużym sukcesem. Dziewczyny zaśpiewają znane covery, jak inne gwiazdy. Śpiewanie, a przede wszystkim granie na różnych instrumentach to całe życie sióstr, które robią to od lat. Wspólnie koncertowały już m.in. w USA, Australii, Chinach czy w Malezji. Teraz przyszedł czas na polski rynek. Zgłosiły swój kawałek na Eurowizję w zeszłym roku. Już przygotowują następne przeboje. Oprócz tego obydwie po szkołach filmowych w Łodzi sprawdzają się też w roli aktorek. Po serialu „Miłość  na zakręcie” wkrótce zobaczymy je w nowej produkcji. Zagrają oczywiście bliźniaczki. Natomiast już za miesiąc zaprezentują swoje show. Nie tylko zaśpiewają, ale i zatańczą na scenie. Obydwie pobierają lekcje w tej profesji u samego Janka Klimenta. Zapowiada się wystrzałowa impreza urodzinowa.

Na stronie eBilet są jeszcze wolne miejsca!

Sonda
Koncerty w telewizji czy na żywo?
Krzysztof Rutkowski trenuje z piękną Sylwią Madeńską. Czy żona detektywa jest zazdrosna o seksowną partnerkę?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki