Doda otworzyła się na nowego chłopaka? Znają się już od lat! Kim jest Max Hodges?

2021-07-20 10:03
Kim jest Max Hodges? Doda odpowiada na plotki o nowym chłopaku
Autor: Instagram @cruelhandmax Kim jest Max Hodges? Doda odpowiada na plotki o nowym chłopaku

Czy Doda ma nowego chłopaka? Od listopada 2020 roku można obserwować jej zażyłość z amerykańskim aktorem. Kilka tygodni temu piosenkarka ogłosiła rozpad małżeństwa z Emilem Stępniem. Świat gwiazdy runął. Doda kolejny raz mierzy się ze złamanym sercem. Niedawno w Polsce znów pojawił się jej bliski amerykański przyjaciel. Kim jest Max Hodges? Przystojny mężczyzna pojawia się w mediach społecznościowych piosenkarki, a ona u niego. Para spędza ze sobą coraz więcej czasu. Czy to nowa miłość Dody? Mamy ich zdjęcia z romantycznego spaceru ulicami Warszawy. Doda i Max okazywali sobie czułość. Gwiazda wyjaśniła fanom, co się u niej dzieje. Sprawdźcie to!

Doda rozstała się ze swoim mężem, Emilem Stępniem (44 l.). To piosenkarka złożyła pozew o rozwód. Gwiazda jest bardzo blisko ze swoimi fanami i jest wobec nich szczera, więc postanowiła opublikować oświadczenie na Instagramie. Prosiła o uszanowanie jej nieodwołalnej i głęboko przemyślanej decyzji o rozstaniu. Opisała tez swój stan psychiczny. Doda ma silny charakter, ale jest bardzo wrażliwą osobą i silnie odczuwa emocje. Piosenkarka próbowała szczęścia z wieloma mężczyznami, jednak żaden nie okazał się być jej godny. Od listopada ubiegłego roku w mediach pojawiają się pogłoski o bliskim przyjacielu Dody.

Kim jest Max Hodges?

Max Hodges to 40-letni amerykański aktor. "Super Express" ustalił, że z Dodą zna się od lat! Imprezowali razem w Los Angeles. Max odwiedzał później polską piosenkarkę i nawet wyznał jej miłość! W sieci zawrzało, gdy aktor pochwalił się zdjęciem z zaręczyn! Niektórzy przypuszczali, że kobieca dłoń na fotografii należy właśnie do Dody! Po rozstaniu z mężem, nasza gwiazda spędza coraz więcej czasu z przyjacielem. Oprowadziła go po Warszawie i pokazała Mazury. Mamy zdjęcia Dody i Maxa z romantycznego spaceru po stolicy! Oboje okazywali sobie sporo czułości. Ale czy naprawdę są razem?

SPRAWDŹ TUTAJ: Doda ma nowego chłopaka?! Jego ręka wędruje nisko [PAPARAZZI]

Doda rozstała się z mężem

Max Hodges - nowy chłopak Dody?

Piosenkarka postanowiła wyznać fanom, jak naprawdę wygląda teraz jej życie uczuciowe. Podkreśliła, że jest bardzo szczęśliwa, ale nie ma chłopaka!

- Wiem i rozumiem że niektórzy za wszelką cenę chcieliby bym była od razu w związku…ale tak to nie działa. Jestem TERAZ szczęśliwa ciesząc się życiem -po prostu. I jeszcze minie wiele czasu zanim zechce je z kimś dzielić . życzcie mi spokoju, równowagi i cieszcie się z mojego uśmiechu ,który w końcu zawitał na mojej twarzy😌za mną naprawdę trudne chwile. I pamietajcie, że nie wszystko jest takie na jakie wygląda. UPŁYNIE WIELE CZASU ZANIM PODZIELĘ SIĘ Z WAMI moją historią. O ile w ogóle to zrobię🌓bo ludzie są gotowi wierzyć we wszystko tylko nie w prawdę.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE