To okropne, jak Julia Wieniawa zachowała się publicznie. Brak szacunku do innych ludzi. Księżniczko...

i

Autor: Instagram; M. Wieniawa To okropne, jak Julia Wieniawa zachowała się publicznie. Brak szacunku do innych ludzi. "Księżniczko..."

Nie zostawili na niej suchej nitki

To okropne, jak Julia Wieniawa zachowała się publicznie. Brak szacunku do innych ludzi. "Księżniczko..."

2023-06-29 12:03

Julia Wieniawa (24 l.) wybrała się na koncert Beyonce w Warszawie i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, co postanowiła tam wyczyniać. Ludzie są wściekli na to, co Wieniawa zrobiła publicznie. Zarzucają jej brak szacunku do innych ludzi, znalazła się nawet jedna z "poszkodowanych". Wszystko zostało uwiecznione na zdjęciach i materiałach wideo. Cóż, każdy sam oceni to zachowanie.

Julia Wieniawa wybrała się z bliskimi jej osobami na koncert Beyonce w Warszawie. Legendarna gwiazda muzyki pop pojawiła się na PGE Narodowym, czym wywołała ogromne zainteresowanie i sensację w stolicy. Samo pójście na koncert przez Wieniawę nie jest jakoś szczególnie zaskakujące, ale to, co aktorka robiła będąc na płycie, przykuło uwagę wielu ludzi. Julia postanowiła bowiem wskoczyć na ramiona jednej z osób, a później śpiewała jedną z piosenek Beyonce. Wybrana przez nią pozycja okazała się zgubna dla innych fanów Beyonce, którzy chcieli zobaczyć koncert swojej idolki. Wieniawa zasłoniła im bowiem cały widok! W mediach społecznościowych od razu wylały się na nią pomyje. Ostra krytyka i mnóstwo negatywnych komentarzy. Ludzie nie mają wątpliwości i piszą, że to brak szacunku do innych.

To okropne, jak Julia Wieniawa zachowała się publicznie. Brak szacunku do innych ludzi. "Księżniczko..."

Julia Wieniawa wskoczyła na ramiona przyjaciółki podczas koncertu Beyonce, a w ludziach się aż zagotowało.

- Uwielbiam, jak ktoś tak robi i zasłania tym z tyłu. (...) Najgorszy typ ludzi na koncercie. (...) Księżniczko, nie byłaś jedyna na tym koncercie. Zasłaniasz innym widok. (...) Przez Ciebie nic nie widziałam. (...) Skrajne nieszanowanie innych - czytamy w komentarzach pod filmem na TikToku.

Jak oceniacie zachowanie Julii Wieniawy? Zagłosujcie w poniższej sondzie.

Zobacz również galerię zdjęć: Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki znów się rozstali

Sonda
Jak oceniasz zachowanie Julii Wieniawy na koncercie Beyonce w Warszawie?
Julia Wieniawa odpowiedziała Podsiadle! Jest gotowa na zagraniczną karierę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany