Szokująca cena!

Spadliśmy z taniego krzesła, gdy zobaczyliśmy cenę kanapy Wieniawy! Nie uwierzycie w to [ZDJĘCIA]

2023-06-21 13:50

Złote krany Maryli Rodowicz to jeszcze nic. Julia Wieniawa (24 l.) dopiero co wprowadziła się do swojego mieszkania, a już zrobiła remont. Wyprzedała rzeczy, które kiedyś dostała za darmo, a za zarobione pieniądze kupiła m.in. nową kanapę, która kosztuje tyle, co całe mieszkanie. A to jeszcze nie koniec wielkich wydatków. Poznajcie szczegóły.

Taka to pożyje! Gdy Julia Wieniawa kupiła efektowne, dwupoziomowe mieszkanie w stolicy, urządzała je korzystając z gratisów. Mnóstwo firm zaoferowało jej wtedy współpracę. Wystarczyło, że Julka oznaczyła na Instagramie kanapę, zlew czy sedes, a już dostawała wyposażenie mieszkania za darmo.

ZOBACZ: Tak mieszka Julia Wieniawa! Przepych i luksus zwalają z nóg, same ściany kosztowały fortunę! [ZDJĘCIA]

Julia Wieniawa wydała majątek na nowe meble

Po dwóch latach gwiazda postanowiła jednak wszystko zmienić. Wyprzedała rzeczy, które kiedyś dostała i zainwestowała w nową kanapę, która kosztowała aż... 90 tys. zł! Modułowy mebel został zaprojektowany w 1970 roku przez Mario Belliniego. Na drogiej kanapie Julia nie poprzestała. Kupiła też nową, papierową lampę projektu japońsko-amerykańskiego artysty Isamu Noguchi za... 13 tys. zł.

Ale Julię na to wszystko stać. Choć ma dopiero 24 lata, jest jedną z najlepiej zarabiających gwiazd w Polsce. A za kampanie reklamowe, których realizuje nawet kilka w ciągu roku, zgarnia od 300 tys. do nawet miliona złotych.

Ciekawe, jak siedzi się na takiej kanapie i jak świeci taka lampa…

Zobaczcie w naszej galerii, jak mieszka teraz Julia Wieniawa.

Julia Wieniawa szczerze o karierze, filmie "Nie cudzołóż i nie kradnij" i Macie