Życzenia przez internet

Wieniawa zostawiła Rozbickiego w jego urodziny! Nie uwierzycie, czego mu teraz życzy [ZDJĘCIA]

2023-06-04 15:30

Julia Wieniawa (25 l.) bryluje na pokazie mody i plażach w Rio de Janeiro u boku największych światowych gwiazd. Tymczasem Nikodem Rozbicki (31 l.) jest w nieco bardziej wymagającej pracy niż ona. Aktor wszedł właśnie na plan filmu, w którym gra samego Adama Mickiewicza. I niestety, musi spędzać urodziny bez ukochanej. Zobaczcie, czego życzy mu Julia przez internet.

Gdy Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki jesienią ogłosili rozstanie, próbowali zamienić swoją miłość w przyjaźń. Nie wyszło. Dziś wiadomo już, że znów są razem. I są niemal nierozłączni. Niemal. Bo oboje robią zawrotne kariery i obowiązki właśnie znów ich rozdzieliły. Niestety w czasie urodzin Nikodema.

ZOBACZ TAKŻE: Dzik przerwał Wieniawie i Rozbickiemu zabawę na plaży. To mogło skończyć się tragicznie! Zatrważające wideo i zdjęcia

Wieniawa i Rozbicki znów się rozstali

Julia Wieniawa poleciała w tym tygodniu do Brazylii na pokaz mody marki Carolina Herrera. Tam miała szansę wystroić się i balować wśród zagranicznych gwiazd, w tym top modelek, a później wylegiwać się na plaży. W sieci pokazała wiele efektownych zdjęć z eventu i zwiedzenia Brazylii.

Nikodem Rozbicki nie mógł lecieć z nią. Aktor ciężko pracuje, bo wszedł na plan filmu „Niepewność". To najdroższa jak dotąd produkcja Telewizji Polskiej, która opowie o miłości Adama Mickiewicza do Maryli Wereszczakówny. Nikodem Rozbicki gra tam główną rolę.

NIE PRZEGAP: Wieniawa baluje w środku nocy. Namiętne pocałunki i KŁÓTNIE na środku ulicy [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

Nikodem Rozbicki ma urodziny

Julii pozostało złożyć ukochanemu życzenia jedynie przez internet. "Sto lat wspólnych chwil!" - napisała na Instagramie, jasno sugerując, że chce spędzić życie właśnie z Nikodemem. "Morza tequili i mnie w bikini" - zażartowała.

Na szczęście Julia Wieniawa dodała w Brazylii kilka zdjęć w bikini. Zobaczcie je w naszej galerii.

Julia Wieniawa szczerze o karierze, filmie "Nie cudzołóż i nie kradnij" i Macie
Sonda
Julia Wieniawa jest dobrą aktorką?
Listen on Spreaker.