Zastąpi Zofię Czerwińską w "Kiepskich"! Grała lesbijską scenę, jest gwiazdą "Barw szczęścia"

2021-10-13 12:40
Oto nowa Czerwińska
Autor: Akpa/EastNews Oto nowa Czerwińska

Nareszcie! Po prawie 1,5 roku "Świat według Kiepskich" wraca na antenę Polsatu. Zobaczymy nie tylko znanych już bohaterów, ale także nowe postacie. Jedną z nich będzie Adelajda Muchomorek którą zagra Hanna Klepacka (48 l.). To ona będzie nową ekspedientką w sklepie "U Stasia" którą do tej pory grała Zofia Czerwińska (+85 l.).

Ostatnie odcinki serialu mogliśmy oglądać wiosną 2020 roku. Zostały jednak nagrane dużo wcześniej, w połowie 2019 roku. Od tamtej pory los Kiepskich nie był pewny. Aktorzy bali się, że nie wrócą już na plan, a dla wielu z nich było to jedyne źródło utrzymania. W międzyczasie odeszli Ryszard Kotys (+88 l.) i Dariusz Gnatowski (+59 l.), czyli Paździoch i Boczek. Dyrektor programowa Polsatu, Nina Terentiew (75 l.) rozwiała plotki o zakończeniu produkcji. - „Świat według Kiepskich” się kręci i nadal będzie. Ten serial to wielka tradycja Polsatu i wielka wartość. Czy się to komuś podoba czy nie. Mamy nowe, bardzo dobre scenariusze. Dołączyli nowi aktorzy - oświadczyła w rozmowie ze Styl.pl.

To będzie szok dla widzów. Paździoch pojawi się w nowych odcinkach "Świata według Kiepskich"!

Jedną z nowych aktorek będzie właśnie Hanna Klepacka. To ona będzie teraz sprzedawała w osiedlowym sklepie, gdzie zaopatrują się mieszkańcy kamienicy przy ulicy Ćwiartki. Dotychczas w tej roli oglądaliśmy Zofię Czerwińską. Niestety, w marcu 2019 roku aktorka zmarła.

Hanna Klepacka w ostatnim czasie zagrała w serialu "Skazana", który jest dostępny na Player.pl. Wcieliła się w jedną z osadzonych, a w przedostatnim odcinku miała nawet intymną scenę z inną więźniarką. Aktorka najbardziej znana jest z roli Żabci w "Barwach szczęścia" oraz krawcowej w "BrzydUli 2".

W serialu "Świat według Kiepskich" zobaczymy także zmarłych aktorów. Okazało się, że Ryszard Kotys i Dariusz Gnatowski zdążyli zagrać w odcinkach, które nie zostały wyemitowane.

Taka była ostatnia wola Mariana Paździocha. Wideo z ceremonii pożegnalnej podbija internet

Klątwa Kiepskich. Sąsiedzi i znajomi Ferdka, którzy odeszli
Sonda
Czy oglądasz "Świat według Kiepskich"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE