Marcin Dorociński

i

Autor: WBF

Tom Cruise i Marcin Dorociński zagrają razem w nowym "Mission Impossible"!?

2022-06-01 12:59

Szykuje się wielki powrót filmów z serii "Mission: Impossible". W lipcu 2023 roku na ekrany wejdzie" Mission: Impossible - Dead Reckoning - Part One". Rok później zobaczymy drugą część. Filmy reżyseruje Christopher McQuarrie, który na Twitterze ma zdjęcie z Marcinem Dorocińskim. Czy to oznacza, że polski aktor zagra w hollywoodzkim megahicie? Wszystko na to wskazuje.

Marcin Dorociński przebywa obecnie w Wielkiej Brytanii, gdzie kręci zdjęcia do tajemniczego projektu. - 5 tydzień zdjęć za mną, a i to nie koniec. Nieustannie pozdrawiam z The Big Smoke. Wszyscy już się szykują do obchodów 70-lecia panowania Królowej Elżbiety. Dobrego dnia! - napisał aktor na Instagramie. Wcześniej wrzucił zdjęcie z dwoma innymi aktorami - Ivanem Ivashkinem oraz Zacharym Baharovem. Ivashkin także znajduje się na zdjęciu McQuarrie' a na Twitterze.

Mission: Impossible - Dead Reckoning - Part One i Part Two, będą siódmą i ósmą częścią przygód Ethana Hunta, agenta rządowej jednostki Impossible Mission Force, granego przez Toma Criuse' a. W filmie wystąpią także Simon Pegg, Ving Rhames, Rebecca Ferguson, Vanessa Kirby, Hayley Atwell, Pom Klementieff, Cary Elwes, Mark Gattis, Shea Whigham, Esai Morales i mający polskie korzenie Henry Czerny.

Co ciekawe, część zdjęć do filmu miała być kręcona w Polsce. Studio Paramount Pictures planowało nakręcenie sceny pościgu po Warszawie oraz wybuchu na moście w Pilchowicach. Niestety zrezygnowano z tego pomysłu.

Marcin Dorociński zagra u Christophera McQuarrie' a?

i

Autor: Christopher McQuarrie/Twitter Marcin Dorociński na Twitterze reżysera Christophera McQuarrie' a

Marcin Dorociński coraz częściej grywa w zagranicznych produkcjach. Wystarczy wspomnieć "Gambit królowej", hit Netflixa, film "303. Bitwa o Anglię", czy duńskie "Małżeńskie porachunki". Przypomnijmy, że swego czasu mówiło się także o tym, że Tomasz Kot zagra w Jamesie Bondzie.

Zobaczcie zwiastun "Mission: Impossible - Dead Reckoning - Part One"

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE