Co on wyprawia?!

Tomasz Ciachorowski nagrany w samych majtkach! Dziwne zachowanie gwiazdora M jak miłość

2023-06-19 10:10

Tomasz Ciachorowski to jeden z najprzystojniejszych polskich aktorów. Gwiazdor "M jak miłość" jest obiektem westchnień tysięcy Polek. Do tego umiejętnie podsyca zainteresowanie sobą, umieszczając w sieci mocno roznegliżowane fotki, na których prezentuje swoją imponującą muskulaturę. Teraz do sieci wpadł jednak filmik z Tomaszem Ciachorowskim, w którym nie wiadomo do końca, o co chodzi. Aktor nagrany został w samych majtkach. Zachowanie gwiazdora "M jak miłość" jest nieco dziwne.

Tomasz Ciachorowski wyrzeźbił ciało dzięki maszynom

Tomasz Ciachorowski wie, jak na siebie zwrócić uwagę. Na jego profilach w mediach społecznościowych aż roi się od gorących fotek, które wzbudzają zachwyt przede wszystkim pań. Wielu mężczyzn z kolei zazdrości gwiazdorowi "M jak miłość" wspaniałej sylwetki i potężnej muskulatury. Co ciekawe, wygląd jego mięśni to w dużej mierze wcale nie efekt pracy na siłowni, tylko... działania maszyn. - Jakieś trzy lata temu poddałem się stymulacji mięśni brzucha. Teraz jestem na pierwszym zabiegu z kilkunastu zaplanowanych. Zobaczymy, jak tym razem będą wyglądały efekty. Może uda mi się na wakacje znów wymodelować sześciopak - zdradził jakiś czas temu Tomasz Ciachorowski. Z naszych informacji wynika, że 12 zabiegów na dwie partie ciała, które zaplanował gwiazdor, będzie go kosztowało ponad 15 tys. złotych! 

Tomasz Ciachorowski w samych majtkach szaleje w wodzie

Piękne ciało Tomasza Ciachorowskiego znów można było podziwiać w internecie. Tym razem w filmiku, który wzbudza mieszane uczucia. Na nagraniu widzimy bowiem odzianego w same majtki aktora dziwnie zachowującego się w wodzie. Fanki gwiazdora "M jak miłość" są jednak zachwycone i masowo wysyłają Tomaszowi Ciachorowskiemu serduszka. Filmik skomentował nawet Mateusz Gleń, znany w interencie jako "Ta Jedna Ciotka". - Boże Beata, toć się posmaruj jakim kremem, bo się spalisz dziecino! - skomentował w swoim stylu. Aktor zdaje sobie sprawę z zagrożenia i na działanie promieni słonecznych był przygotowany - To jasne jak słońce - odpowiedział Gleniowi. W naszej galerii prezentujemy, jak wygląda ciało Tomasza Ciachorowskiego.

Katarzyna Dowbor w pierwszym wywiadzie telewizyjnym