Tomasz Tokarz nagrał utwór na cześć papieża!

2018-10-19 0:34

"Jan Paweł II Wielki" to specjalny utwór o polskim papieżu Janie Pawle II, który wykonuje znany ilubiany wokalista Tomasz Tokarz. Muzyk z Torunia, który powoli przyzwyczajać do niecodziennych, niebanalnych piosenek, tym razem nagrał piosenkę o jednym z najsłynniejszych Polaków.

Utwór powstał z okazji 40. rocznicy wyboru Karola Wojtyły na Papieża. Tylko Nam ujawnił kulisy powstania tej pięknej piosenki.

- Inspiracje do tej piosenki znalazłem w Wadowicach, gdzie byłem przejazdem i postanowiłem poznać te niesamowite okolice. Spacerując po rynku w Wadowicach oraz jego górskich krajobrazach i odwiedzając Kościół oraz muzeum Ojca Świętego postanowiłem, że stworzę jakiś specjalny utwór ku czci polskiego Papieża. Po jakimś czasie będąc w domu poczułem wenę twórczą i udało mi się napisać tekst i skomponować muzykę. Później powstała aranżacja oraz teledysk.Przy okazji polecam wszystkim, którzy jeszcze nie byli te wyjątkowe miejsce do odwiedzin - opowiada "Super Expressowi" Tomasz Tokarz.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą produkcją Tomasza Tokarza. To jednak nie koniec przepełnionych refleksjami i duchowością piosenek Tomka. Artysta jeszcze w tym roku znów o sobie przypomni.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE