top chef, odcinek 8

i

Autor: Polsat

Top Chef Gwiazdy! Kiedy nowa wersja show? Kto wystąpi?

2016-06-03 11:56

Już niebawem na antenie stacji Polsat ruszy nowa wersja popularnego kulinarnego show Top Chef. Tym razem w programie udział wezmą celebryci! Kiedy pierwszy odcinek? Kto wystąpi w nowym show? Sprawdź!

Program Top Chef doczekał się w Polsce aż 6-ciu edycji i zdobył ogromną popularność. Nic dziwnego, że stacja Polsat rusza z kolejną częścią programu. Tym razem show zobaczymy nieco odmienionej wersji. Jak donosi portal wirtualnemedia.pl, w czerwcu ruszą zdjęcia do edycji programu, w której weźmie udział kilkunastu celebrytów. Do tej pory w programie uczestniczyły osoby, będące profesjonalnymi kucharzami. Jak gwiazdy poradzą sobie jako szefowie kuchni?

Według tego, co udało ustalić się Wirtualnym Mediom, jednym z uczestników show będzie Rafał Maserak, tancerz znany z Tańca z Gwiazdami. - Okazuje się, że bardzo dużo osób znanych z czegoś zupełnie innego (są to ludzie różnych profesji, niekoniecznie są to typowe gwiazdy, ale także np. bardzo wybitna pisarka - jej nazwiska nie mogę jednak jeszcze ujawnić) - pasjonują się gotowaniem. Właśnie tacy uczestnicy zmierzą się o tytuł Top Chefa. Jesteśmy na etapie finalizacji umów i wkrótce będziemy mogli ujawnić nazwiska wszystkich 12 uczestników - powiedziała w rozmowie z serwisem Nina Terentiew, dyrektor programowa stacji.

Program ma się pojawić na antenie Polsatu na jesieni. Myślicie, że Polsat zazdrości TVN popularności za sprawą show Agent - Gwiazdy?

Zobacz: Wielka Gra powraca na antenę TVP! Kiedy pierwszy odcinek?