Top Model 5. Co ma wspólnego religia z modą?

2015-09-14 16:03

Za nami pierwszy odcinek Top Model. Emocji i pisków zachwytu nie brakowało. Dziś czeka nas kolejna odsłona męskich i damskich ciał, które marzą o karierze w modelingu. A wśród chętnym trafi się i chłopiec bardzo wierzący, i piłkę kopiący.

Zobacz: Aplauz, Aplauz! Gorące stylizacje Agnieszki Szulim [ZDJĘCIA]

Najlepsze wideo: tv.se.pl

Aż dziw bierze, ile ludzi w Polsce marzy o karierze w modelingu! Już dziś zobaczymy drugi odcinek 5. sezonu programu Top Model. Kolejne odcinki coraz bardziej skupiają się na melodramatycznych przeżyciach uczestników, nie zaś ich predyspozycjach do bycia modelem/modelką, ale show must go on... W dzisiejszym odcinku poznamy bardzo religijnego Samuela. Jego wyznanie wiary bardzo poruszy jurorów. Jak zapowiadają producenci  programu dziś wieczorem poznamy także niespełnionego piłkarza, który walory wysportowanej sylwetki postanowił przekuć w sukces modowy.

Na Se.pl jak zawsze relacja na żywo z programu. Zapraszamy o 21.30 do śledzenia wpisów i komentowania.

Jak Wam się podoba Samuel?Posted by Top Model TVN on 12 września 2015
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE