Top Model: uczestniczkę zabrała karetka! Szokujące wyzwanie w programie. Jak wypadły metamorfozy?

i

Autor: Instagram/Top Model

To była chwila grozy!

"Top Model": uczestniczkę zabrała karetka! Szokujące wyzwanie w programie. Jak wypadły metamorfozy?

2022-09-28 22:52

W 4. odcinku 11. edycji "Top Model" nie zabrakło intensywnych emocji. O dziwo nie dostarczyły ich słynne metamorfozy, którym poddawani są uczestnicy show, ale pierwsze zadanie, jakie przydzielono przyszłym gwiazdom wybiegów. Do codziennych obowiązków modelek nierzadko należy sprawne poruszanie się na bardzo wysokich obcasach, także po licznych schodach. Ten test umiejętności kontaktu z własnym ciałem nie wypadł dla jednej z uczestniczek najlepiej... Po przerażającym, trzykrotnym upadku Klaudię zabrała z planu programu karetka! Czy złamała kostkę?

"Top Model": szokujące metamorfozy uczestników i przerażający wypadek na planie programu. Uczestniczka omal nie złamała kostki!

Mówi się, że świat mody bywa bezwzględny. Potwierdziło to okrutnie trudne zadanie, jakie przydzielono uczestnikom 11. edycji show "Top Model". Czegoś takiego to jeszcze nie widzieliśmy! Oglądając pokazy mody światowej sławy projektantów łatwo zapomnieć, ile bólu kosztuje prezentowane podczas nich piękno. Przekonała się o tym jedna z uczestniczek. Klaudia, która zamykała pokaz, trzykrotnie upadła na schodach! 

Zabójcza wysokość szpilek, na których paradowała przyszła modelka, kosztowała ją sporo. Choć mocno obiła kolana o twarde schodki, a także zgubiła po drodze obcas, wytrwale dokończyła zadanie. Pochwaliła ją Monika Jagaciak, polska top modelka, która była specjalnym gościem show. Plan programu opuściła w karetce! Potem powróciła jednak do domu modelek i modeli z 11. edycji "Top Model". Zażartowała przy tym, że musi opuścić program, bo nie będzie w stanie chodzić! W rzeczywistości jednak nie poddała się. Na szczęście okazało się, że nie doszło do złamania kostki, choć było blisko... To trudno się oglądało.

Nam samym twarz wykręcił grymas bólu, gdy zobaczyliśmy Krystiana, idącego dzielnie dalej, choć absurdalnie wysokie obcasy praktycznie wykrzywiły mu kostki. Nawet jurorzy byli w szoku! Intensywnych emocji nie zabrakło także podczas słynnych metamorfoz, jakim tradycyjnie poddawani są uczestnicy "Top Model". Nie obyło się bez łez - na ścięcie ukochanych włosów Karolina zareagowała podobnie, jak niegdyś Olga Król, uczestniczka 10. edycji "Top Model". Dziś modelka już sama decyduje o tym, jak chce wyglądać. To także właśnie Karolina jako pierwsza odpadła z 11. edycji "Top Model".

Wielu uczestników doceniło jednak zmiany fryzury, jakie zaproponowano im w programie. Cóż, warto pamiętać i o tym, że osoby, które marzą o karierze w świecie modelingu, nie mogą liczyć na taryfę ulgową. Często będą traktowani bardziej jako obiekt. "Top Model" bez wątpienia ukazuje nieznane kulisy świata wielkiej mody.

Jak zmieniała się uczestniczka 10. edycji "Top Model", Olga Król? Modelka, kiedy zobaczyła się w lustrze po metamorfozie w show, wybuchła płaczem! Teraz sama już decyduje o tym, jak chce wyglądać.

Sonda
Oglądasz 11. edycję "Top Model"?
Michał Piróg trenuje boks. Wyzwał Kurskiego na pojedynek!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają