Topky_Ronnie Ferrari

i

Autor: materiały prasowe

Topky & Ronnie Ferrari – Zatańcz ze mną!

Topky połączyły siły z twórcą hitu „Ona by tak chciała”!

2023-06-29 16:38

Utwór „Zatańcz ze mną” jest efektem współpracy Pauli Karpowicz i Angeliki Żmijewskiej z zespołu Topky oraz Ronniego Ferrariego, znanego z niepowtarzalnego stylu. To połączenie może okazać się strzałem w dziesiątkę i podbić listy przebojów.

Historia piosenki „Zatańcz ze mną” jest dość zaskakująca, ponieważ było to jedno z muzycznych marzeń Pauli, która oznaczyła Ronniego Ferrari w swoich social mediach, gdy fani zadali pytanie z kim marzy jej się nagrać piosenkę. Na odzew nie trzeba było długo czekać, gdyż Hubert od razu wyraził chęć współpracy z dziewczynami. W taki o to sposób stworzyli lekką, taneczną i super wakacyjną propozycję. 

„Zatańcz ze mną” to idealny utwór na imprezy, klubowe wieczory czy letnie spotkania ze znajomymi. Singiel jest pełen pozytywnej i przyjemnej energii. Wokalistki zapowiadają, że będzie to wspaniała uczta dla oczu i uszu fanów. 

Topky to jeden z najprężniej rozwijających się zespołów disco polowych ostatnich lat. Podbijają polską scenę muzyczną, zaliczając sukces za sukcesem. Topky to zespół, który nie boi się eksperymentować i łączyć różne style muzyczne. Ich piosenki są pełne energii i pozytywnych emocji. 

Ronnie Ferrari to muzyk, wokalista oraz kompozytor muzyki współczesnej. Tworzy pełne aranżacje z wykorzystaniem syntez stworzonych przez niego samego – można więc nazwać to inżynierią dźwięku. Twórca takich hitów jak „Ona by tak chciała” „Origami” czy „Szubienica”.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany