Znana polska instagramerka pocięła się podczas relacji na żywo. Dlaczego to zrobiła?!

2022-01-18 12:25
Queen of the Black
Autor: Facebook/Julia Pelc

Julia Pelc (19 l.), polska intragramerka, znana jako Queen of the Black, okaleczyła się na wizji. W sieci zawrzało po ostatnim lajwie przeprowadzonym na Instagramie. Internauci są w szoku! Kim jest ta młoda influencerka?

Queen of the Black już od jakiegoś czasu dawała do zrozumienia widzom, że nie jest z nią najlepiej. Dziewczyna jest polską youtuberką i influencerką zananą z chętnego dzielenia się prywatnymi szczegółami swojego życia. W poprzednim roku zapłakana wrzuciła relację na żywo, podczas której wyznała, że jest "mega chora psychicznie". Następnie uśmiechnęła się i zapozowała do zrzutu ekranu.

Ten fragment z lajwa Queen of the Black szybko stał się bardzo popularny, a sama youtuberka spotkała się z falą wyśmiewczych komentarzy. Ogrom hejtu z pewnością miał wpływ na pogorszenie się zdrowia psychicznego nastolatki.

Ostatnio obserwatorzy zauważyli, że Julia samookalecza się na żywo na Instagramie! Dziewczyna pocięła sobie ręce i szyję. Sprawę nagłośnił youtuber Sylwester Wardęga (33 l.) informując na swoim profilu, dlaczego doszło do tak dramatycznych wydarzeń. Po wielu rozmowach z Queen of the Black, stwierdził, że w taki sposób prosi ona o pomoc.

Queen of the Black
Autor: Instagram/@queenoftheblack222
Queen of the Black na YouTube
Autor: YouTube/Queen of the Black Queen of the Black na YouTube

Influencer wyjaśnił, że jedną z przyczyn samookaleczania się Julii była kłótnia pomiędzy nią, a jej nowym partnerem. Powodem konfliktu był fakt, że jego była ukochana spodziewa się z nim dziecka. Sylwester Wardęga już wcześniej próbował przemówić dziewczynie do rozsądku, że ten związek wprowadzi ją w jeszcze większe problemy. Jednak pomimo tego, że Julia znała chłopaka od 5 dni już mówiła, że go kocha i chce go uwolnić od toksycznej relacji, w której był w tamtym czasie.

- Rozpada się związek trzytygodniowy, a dziewczyna się tnie, to z tą psychiką jest gorzej niż wszyscy myśleliśmy i tu trzeba iść na odpowiednie leczenie [...] Tutaj zawiodła rodzina, dziewczyna jako trzynastolatka weszła w ten świat social mediów, otoczyła się złymi ludźmi. Zaczęły w to wchodzić narkotyki i do tej pory ona ciągle pali - powiedział Wardęga na Instagramie.

Sylwester Wardęga o Queen of the Black
Autor: Instagram/@sawardega_wataha Sylwester Wardęga o Queen of the Black

Nagranie z samookaleczeniem zostało momentalnie usunięte przez portal. Sylwester Wardęga i koleżanka Julii, Nanami Chan, zwrócili się z prośbą, aby nie zostawiać nowych obserwacji influencerce, ani nie wchodzić na jej social media, ponieważ może to sprowokować kolejne niepokojące zachowania.

Miejmy nadzieję, że Julia zechce skorzystać z pomocy specjalisty i wróci do stabilności psychicznej. Życzymy jej dużo zdrowia.

zdjęcie z relacji Nanami-Chan
Autor: Instagram/@pastelcaat zdjęcie z relacji Nanami-Chan
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE