Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16. Odcinek 7

i

Autor: MACIEJ ZAWADA / MATERIAŁY PRASOWE Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16. Odcinek 7

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16: Karolina Pisarek w końcu została pochwalona! [GALERIA]

2022-04-22 22:40

To był wyjątkowy odcinek show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Faworyci nie zawiedli, ale prawdziwą niespodzianką okazał się występ Karoliny Pisarek. Modelka nie miała dotąd szczęścia w losowaniu piosenek a jej wykonania budziły skrajne emocje wśród widzów i jurorów. Utwór Fergie M.I.L.F $, który Karolina zaśpiewała w 7. odcinku programu odwrócił złą passę. Jurorzy i widzowie byli zachwyceni. Jestem naprawdę szczerze zadowolony, że w końcu przyszedł taki moment, że zmienimy punktację - ocenił Krzysztof Cugowski.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16. Show wróciło po wielkanocnej przerwie

Jako pierwszy w 7. odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wystąpił Andrzej Kozłowski, który wcielił się w króla muzyki R&B – Ushera i wykonał utwór „DJ got us fallin’ in love”. Było to trudne zadanie, ponieważ poza wokalem, występ opierał się na mocno rozbudowanej choreografii. – To jest niemożliwe, coś ty tutaj dokonał! – zachwyciła się Małgorzata Walewska. – Ogromną frajdą było patrzeć na ciebie kiedy śpiewałeś i tańczyłeś. Wykonałeś arcyrobotę z niezwykle widowiskowym efektem i ani na moment nie straciłeś głosu – dodała Katarzyna Skrzynecka.

Viki Gabor przeniosła nas w lata 60-te i wykonała wielki przebój Katarzyny Sobczak „Mały Książę”. Zrobiła to wyśmienicie! –Widzę tu wielką pracą jaką wykonałaś, aby zbliżyć się do Kasi Sobczyk i były momenty kiedy byłaś naprawdę bardzo blisko –podsumowała Małgorzata Walewska. – Jesteś niezwykle zdolną, pięknie śpiewającą dziewczyną i wydaje mi się, że akurat postać Kasi Sobczyk nie była wcale tak bardzo trudnym zadaniem, bo masz w sobie tę naturalną dziewczęcość, świeżość, młodość, którą i ona miała – powiedziała Katarzyna Skrzynecka.

Następne na scenie wystąpił Patryk Cebulski, który zaśpiewał utwór „La Luna” Belindy Carlisle. Tym wykonaniem stworzył niesamowity i romantyczny klimat. – Wokalnie się dzisiaj nie za bardzo udało. Co zrobić? Po prostu wyszło słabiej – powiedział Krzysztof Cugowski. – Ratowałeś się jak mogłeś dziś i wcale nie zrobiłeś tego super źle. Pewnie gdzieś po środku stawki się uplasujesz. Gratuluję występu, bo ciężko jest być kobietą – dodał Michał Wiśniewski.

SPRAWDŹ: Właśnie dowiedzieliśmy się, ile dokładnie zarabia rozwodząca się Kasia Cichopek! Te stawki odbierają mowę!

Dalsza część artykułu pod galerią.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16. Danzel ma za sobą kolejny fenomenalny występ

Czwartym uczestnikiem był Danzel, który wykonał jeden z najbardziej romantycznych utworów Lennego Kravitza „I belong to you”. Za ten występ otrzymał od czwórki jury owacje na stojąco! – Masz fenomenalny głos, udowodniłeś to dziś kolejny raz! Wokalnie jesteś nie do pobicia! Z przyjemnością się tego słucha, fajnie się to ogląda. Do tego twoja skromność w tym programie jest nieprawdopodobna – zachwalał Michał Wiśniewski. – To jest coś niewiarygodnego jak ty jesteś odmieniony, i to jak ty z tą twoją urodą jesteś kompletnie za tą postacią schowany! Nie istniejesz! – dodała Katarzyna Skrzynecka.

Ania Rusowicz wcieliła się w charakterystycznego wokalistę zespołu Kiss - Paula Stanleya i zaśpiewała ich popularnych hit z lat 80-tych „I Was Made for Lovin’ You”! Był ogień, którym wokalistka rozpaliła scenę! – Ty masz tak świetną skalę głosu i tak doskonale brzmiący głos w niskich rejestrach, że w refrenach zwłaszcza, brzmiałaś jak mężczyzna. Występ kapitalny, widać, że się tym dobrze bawisz – powiedziała Katarzyna Skrzynecka. – Fantastyczne show! Poradziłaś sobie wyśmienicie, mimo, że było to mega trudne zadanie – podsumował Michał Wiśniewski.

Roksana Węgiel: Sukces pozwolił mi zweryfikować przyjaźnie

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16. Pisarek w końcu zbiera pochwały!

Karolina Pisarek po raz pierwszy w programie wyśpiewała sobie zwycięstwo! Wykonała utwór „M.I.LF.$” Fergie i zrobiła to perfekcyjnie. Od czwórki jury otrzymała owacje na stojąco! 

Karolina, słyszałaś tutaj od nas w różnych odcinkach, że trzymamy kciuki, żeby ci się udało w końcu trafić w utwór, z którym nie będziesz musiała się boksować. Dziś się to udało! Fakt, że masz znakomite poczucie rytmu i byłaś w stanie, bardzo fajnym angielskim ten tekst wyrapować, ogromnie ci pomógł. Wyglądałaś świetnie, świetnie zatańczyłaś, to był naprawdę mega fajny występ – podsumowała Katarzyna Skrzynecka. – Okazuje się, że hip-hop jest Twoim właściwym miejscem, czego ja się nie spodziewałem! – dodał Krzysztof Cugowski.

Przedostatnią uczestniczką była Anna Jurksztowicz, która wcieliła się w ikonę polskiej estrady Krystynę Prońko. Zaśpiewała piosenkę „Małe tęsknoty” i tym wykonaniem zaczarowała publiczność oraz jury. – Cieszę się Aniu, że miałaś tak dużą przyjemność z zaśpiewania tej piosnki, z jak dużą przyjemnością myśmy wysłuchali twojego wykonania. Bo było to zaśpiewane ślicznie, stylowo, i z ogromną dbałością o zbliżenie się maksymalnie do techniki, sposobu śpiewania i brzmienia Krystyny. Był to piękny występ – powiedziała Katarzyna Skrzynecka. – Były bardzo krótkie momenty, kiedy twoja barwa prześwitywała. Było to bardzo łudząco przypominające oryginał. Naprawdę super występ – dodała Małgorzata Walewska.

Na koniec wystąpił Shawn Mendes czyli Maciek Radel, który wykonał utwór „There’s nothing holdin’ me back”. – Dla mnie to było troszeczkę przerysowane. Było też daleko do Mendesa – powiedział Michał Wiśniewski. – Znakomity byłeś postaciowo, ta radość, energia młodego chłopaka – super! Głosowo spotykałeś się z nim na tych wysokich rejestrach. Bardzo mi się podobało –podsumowała Małgorzata Walewska

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16. Odcinek 7. Kto wygrał? 

Odcinek wygrał Karolina Pisarek. Czek na 10 tysięcy złotych przekazała na rzecz Fundacji One Day.

Tabela wyników po 7. odcinku:

  1. Karolina Pisarek
  2. Danzel
  3. Andrzej Kozłowski
  4. Anna Jurksztowicz
  5. Viki Gabor
  6. Maciek Radel
  7. Patryk Cebulski
  8. Ania Rusowicz
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE