Twoja twarz brzmi znajomo

i

Autor: Gałązka

Twoja twarz brzmi znajomo 4, FINAŁ! Zapis RELACJI NA ŻYWO na Se.pl!!!

2015-11-07 1:03

Przed nami Twoja twarz brzmi znajomo 4 Finał! Relacja na żywo na Se.pl od 22.00. Już dziś dowiemy się kto wygra czwartą edycję programu i zdobędzie główna nagrodę? Przekonamy się już za kilka godzin!

Już za chwilę rozpocznie się finał czwartej edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo! Bartek Kasprzykowski, Monika Dryl, Zosia Zborowska i Michał Kwiatkowski zmierzą się w muzycznym pojedynku o 100 tys. złotych, które przeznaczą na cele charytatywne. W kogo wcielą się finaliści show? Zapraszamy na naszą relację NA ŻYWO!!!

0:00 Laureat Złotej Twarzy wygrywa 100 tys. złotych, które przeznaczy na Szkołę Otwartych Serc z Malborka. Wszyscy są wzruszeni, niektórzy nie kryją łez. To już koniec. Cieszycie się z decyzji jurorów?

23:57 Drugie miejsce zajmuje Zosia Zborowska. Wygrywa Bartek Kaszprzykowski!!!

23:55 Zosia Zborowska, czy Bartek Kasprzykowski? Kto zwycięży główną nagrodę?

23:52 A kto zwyciężył program? Kto zajmie trzecie miejsce na podium? Brązową Twarz otrzymuje Monika Dryl!

23:48 DJ Adamus wręcza Natalii nagrodę. Dostaje głowę. Szroeder się wzruszyła. Grobelny otrzymuje ptaka od samej Kasi Skrzyneckiej! Okazuje się, że ktoś jej w tym pomoże. To Maryla Rodowicz! Daje chłopakowi sztuczną papugę w klatce za idealne naśladowanie Rodowicz!

23:47  Wzruszające! Zaraz dowiemy sie kto wygrał!

23:44 Powracamy po przerwie. Czas na piosenkę z "Ogniem i mieczem". Jak poradzi sobie drugi duet?

23:24 A teraz kolejny duet. Michał Grobelny i Natali Szroeder wystąpią jako Miecz Szcześniak i Edyta Górniak w hicie "Dumka na dwa serca"! Któż nie pamięta tego pięknego utworu? To jednak dopiero po krótkiej przerwie!

23:21 Kto zajął trzecie miejsce? Za chwilę się dowiemy! Kto zostanie laureatem Żelaznej Twarzy? Michał Kwiatkowski!

23:17 Kasia Glinka dostała nagrodę specjalną! Paweł Królikowski wręcza aktorce berło Królowej Parkietu 4. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Krzysztof Respondek dostał nagrodę Mistera Nostalgii. Złoty patefon wręczyła Małgorzata Walewska.

23:12 Za chwilę zaśpiewają Kasia Glinka i Krzysztof Respondek. Wcielą się Kylie Minogue i Robbie'go Williamsa w piosence "Kids"!

23:10 To był ostatni występ. Jury udaje się na naradę, a tym czasem czas na tych, którzy odpadli. Teraz będą duety!

23:08 Wszyscy się wzruszyli, nawet Piotruś Gąsowski! Kasia uważa, że to najlepszy występ Bartka. - Było bardzo aksamitnie - podsumowała. Małgosi podobała się barwa aktora. Trochę zazdrości Tamarze Arciuch takiego faceta. Paweł Królikowski był dosłownie poruszony od pierwszego słowa zaśpiewanego przez Bartka. Dj Adamus też był zachwycony.

23:00 Za chwilę występ Bartka Kasprzykowskiego. Pamiętacie jego wszystkie występy? Kim będzie aktor? Zaśpiewa piosenkę "When I Fall in Love" Nat King Cole'a. Piękny utwór. Znacie?

22:57 Wspaniały występ!!! Czy Monika Dryl zwycięży? DJ Adamus się chyba wzruszył. - Pojawił się jej duch tutaj. Miałem wrażenie, że byłem na jej koncercie - wyznał muzyk. Małgorzata uważa, że chociaż w Monice jest za mało cierpienia, i tak była idealną Winehouse. Kasia Skrzynecka jest pod wrażeniem - Twoje wykonania są na 200% - mówi aktorka. Paweł też był zadowolony.

22:54 Powracamy. Na scenie Monika Dryl jako Amy Winehouse!

22:36 W kogo wcieli się Monika Dryl? Jej występy były naprawdę udane. Czy ten będzie najlepszy? Aktorka stanie się Amy Winehouse. Zaśpiewa jej hit "Back to Black". Zanim jednak to nastąpi, czas na reklamy!

22:31 Piękny występ. Czy Michał ma szansę na zwycięstwo? Publiczności i Zosi Zborowskiej się bardzo podobało. A jurorom? Paweł jest zachwycony barytonem Michała. Kasia dostrzegła tremę w występie Kwiatkowskiego, ale była zadowolona z piosenkarza. Dj Adamus uważa, że to najlpeszy występ Michała. Małgosia docenia wszystko - i aktorstwo i talent wokalny. - Dzisiaj jesteś pełnym artystą.

22:26 Michał zaśpiewa jako Elton John. Okazuje się, że kiedyś śpiewał z gwiazdorem w duecie piosenkę "Your Song"! Ten sam utwór zaśpiewa zaraz Michał!

22:20 Zosia poradziła sobie na prawdę świetnie z odegraniem tej kultowej sceny. Aktorka naprawdę stepowała! Jak ocenią ją jurorzy? Małgosia jest pod wrażeniem, chociaż zauważa, że wokalnie nie było zbyt dobrze. Dj Adamus uważa, że było na wysokim poziomie. Skrzynecka się wzruszyła! Paweł Królikowski jest zadowolony z występu.

22:24 Zmęczona Zosia siada na kanapie. Czas na kolejny występ. Tym razem Michał Kwiatkowski. Które wcielenie Michała podobało się Wam najbardziej?

22:20 Jurorzy są pod wrażeniem, tym bardziej, że Zosia stepowała!

22:15 Zosia Zborowska jako Gene Kelly w tytułowym utworze z filmu "Deszczowa piosenka"! Znacie ten klasyk kina?

22:13 Za chwilę zaśpiewa Zosia Zborowska. W kogo się wcieli? Pamiętacie jej występy?

22:10 Prowadzący witają widzów, oraz jurorów!

22:05 Rozpoczynamy! Na scenę wkraczają wszyscy finaliści jako Spice Girls! Wykonują "Wannabe"! Pamiętacie ten hit?!

Zobacz: Twoja twarz brzmi znajomo 4, FINAŁ. Pojawi się zespół Spice Girls!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE