Twoja Twarz Brzmi znajomo. Popek i Markowski jak żywi [WIDEO]

2018-10-10 11:27

W 6. odcinku 10. edycji "Twoja Twarz Brzmi znajomo" zobaczymy wykonawców którzy wcielą się m.in. w rapera Pawła "Popka" Mikołajuwa i lidera Perfectu Grzegorza Markowskiego. Ich metamorfozy będą niesamowite. Trudno będzie ich odróżnić od oryginałów.

W Grzegorza Markowskiego z Perfectu wcieli się Mateusz Ziółko, który zaśpiewa hit "Nie płacz Ewka", Marek Molak wykona natomiast "Wodospady" Popka. W 6. odcinku "Twoja Twarz Brzmi znajomo" wystąpią także: Honorata Skarbek – Pink, Kasia Maciąg – Wanda Kwietniewska (Wanda i Banda), Michalina Sosna – Donna Summer, Boogie – Chris Martin (Coldplay), Rafał Szatan – Sade i Adriana Kalska – Rita Ora.

Po występie Marka Molaka (aktor "Barw szczęścia") na scenie pojawi się sam Popek, który wyzna, że ucharakteryzowany uczestnik wygląda jak jego syn. Występem będzie zachwycony także Grzegorz Markowski, który pojawi się na moment w  "Twoja Twarz Brzmi znajomo 10".

 

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE