"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Znamy nowego jurora! Czyje miejsce zajmie?

2022-05-25 11:03
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: znamy nowego jurora!
Autor: AKPA

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to show Polsatu, które od długiego czasu bije rekordy popularności. Niedługo jego fanów czekają jednak duże zmiany. Jak donoszą media, jeden z jurorów opuści program. Zastąpi go ulubieniec publiczności, znany z programu "Jaka to melodia?".

"Twoja twarz brzmi znajomo" bije rekordy oglądalności. Już niedługo ruszą zdjęcia do kolejnego sezonu tego muzycznego show. W kwietniu 2022 roku portal Wirtualnemedia.pl poinformował, że jurorami 17. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", która pojawi się na ekranach tej jesieni, będą bez zmian Michał Wiśniewski i Małgorzata Walewska. Wtedy nie było jeszcze oficjalnej informacji dotyczącej przyszłości Katarzyny Skrzyneckiej oraz Krzysztofa Cugowskiego w show Polsatu. 

Teraz okazuje się, że w jury faktycznie zajdą poważne zmiany. Jak donosi Pudelek, były wokalista Budki Suflera nie pojawi się już w kolejnej edycji programu. Przyczyny jego odejścia nie są znane. Wiadomo z kolei, kto zastąpi Cugowskiego na fotelu jurora. Według redakcji serwisu będzie to Robert Janowski, dawny prowadzący show "Jaka to melodia?" oraz ulubieniec publiczności. Prezenter ma już doświadczenie w tej roli - w ostatniej edycji przez chwilę zastępował Michała Wiśniewskiego, który miał inne zobowiązania zawodowe i nie mógł pojawić się na nagraniu. Przypominamy również, że Janowski wygrał 15. sezon "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Co ważne, przyszłość Katarzyny Skrzyneckiej w jury "TTBZ" nie jest zagrożona. Aktorka pojawi się w kolejnej odsłonie programu.

Zobacz zdjęcia z finału 16. edycji programu!

Danzel zwycięzcą 16. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo"!
Sonda
Oglądasz "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE