Ucho prezesa 2 odc. 22. Adrian wchodzi do gabinetu!

2017-10-12 13:34
Ucho prezesa odc. 22
Autor: Printscreen instagram To zdecydowany nr 1 Polaków w 2017 roku.

"Ucho prezesa 2" - w odcinku 22 zatytułowanym "Gdzie jest lider" do gabinetu premiera wchodzi... sam Adrian! Twórcy serialu tym razem sparadiowali ostatnie spotkania Jarosława Kaczyńskiego z Andrzejem Dudą? Sprawdź, co wydarzy się w "Ucha prezesa" zanim 22. odcinek trafi na YouTube.

Najnowszy odcinek "Ucha prezesa", który pojawił się na ShowMax.com w czwartek 12 października to odcinek zatytułowany "Gdzie jest lider?". Przypominamy, że nowe odcinki "Ucha prezesa" za darmo w internecie pojawiają się w każdą środę. Jakie wydarzenia polityczne zostały sparodiowane w 22. odcinku? Uwaga! Ci którzy nie korzystają z ShowMaxa muszą liczyć się z licznymi spoilerami "Ucha prezesa" odc. 22. W odcinku "Gdzie jest lider" zobaczymy gorączkowe poszukiwania lidera opozycji. Grzegorz (Schetyna) oraz Ryszard (Petru) obawiają się o swoje stanowiska. Ich pozycja jest zagrożona! W partii serialowego Grzegorza coraz częściej na pierwszy plan wybija się Borys (Budka), co ma swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Podobną sytuację obserwujemy w ugrupowaniu Ryszarda (Petru). Tam prym na wiecach wiedzie Kamila (Gasiuk-Pihowicz). Oprócz bitwy o stołek lidera opozycji, w "Uchu prezesa" dojdzie do wydarzenia przełomowego. Do gabinetu TEGO prezesa wejdzie Adrian. Niestety nie będzie to TEN Adrian, który od pierwszego sezonu przesiaduje w poczekalni. Prezesa odwiedzi Adrian (Zandberg), który wygłosi krytykę afery billboardowej, o której głośno zrobiło się kilka tygodni temu. Na sam koniec zobaczymy przygotowania Jarosława do spotkania z Adrianem, to znaczy z Andrzejem (Dudą). Problem z tym, że serialowy Adrian, tzn. Andrzej (Duda) nie będzie chciał przyjechać do siedziby prezesa. Jarosław (Kaczyński) będzie zmuszony osobiście pofatygować się do Belwederu. Serialowe przepychanki między prezesem, a Adrianem to parodia ostatnich spotkań Jarosława Kaczyńskiego z Andrzejem Dudą. Prezes PiS i prezydent wciąż nie mogą dojść do porozumienia w sprawie reformy sądownictwa.

Tego mogłeś nie wiedzieć o Jarosławie Kaczyńskim. Rozwiąż QUIZ i sprawdź

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE