Uczestniczka "Top model" w ciąży. Bała się, że ma stwardnienie rozsiane

2018-07-14 9:40

Aleksandra Żuraw (25 l.) pochwaliła się w mediach społecznościowych, że niebawem zostanie mamą. Swoją ciążę ukrywała długo, ponieważ nie chciała niczego zapeszać.  Modelka nie wiedziała bowiem, czy z nią i dzieckiem będzie wszystko w porządku. Lekarze podejrzewali u uczestniczki "Top model" stwardnienie rozsiane. Na szczęście zakończyło się jedynie na strachu.

Aleksandra Żuraw jest w zaawansowanej ciąży. Uczestniczka IV edycji "Top model", gdzie zajęła 6 miejsce, opowiedziała o odmiennym stanie na swoim koncie na kanale YouTube. Modelka opowiadała, że myślała, że nie może mieć dzieci. -  Przez wiele lat lekarze uważali, że nie będę mogła mieć potomstwa, wiele na to wskazywało. Zawsze kiedy mówiłam, że chciałabym mieć rodzinę, dzieci ogromnie się wzruszałam, mając z tylu głowy fakt, że prawdopodobieństwo spełnienia tego marzenia jest nikłe... Udało się w najmniej oczekiwanym momencie w momencie kiedy trochę świat sypał mi się na głowę i wszystko było jednym wielkim bałaganem - napisała Żuraw na Instagramie.

Aleksandra nie zdradziła płci dziecka, gdyż sama jej jeszcze nie zna. - Ogromnie stresowałam się tym dniem. Mam, mamy za sobą bardzo ciężki czas, tylko my wiemy ile za nami strachu, obaw, bólu i cierpienia. Cieszę się, że jestem w stanie dzielić się z Wami już tylko szczęściem i spokojem! Per Dzidziuś jest niezłym gigantem, nie lubi Pana Doktora, nie chce pokazywać się na usg i często kopie mamę po newralgicznych miejscach. Po za tym przeorał mnie strasznie wielodniowym wymiotami, wielotygodniowymi migrenami i omdleniami. Charakter zdecydowanie po tacie - dodała modelka.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE