Tak wyglądała 30 lat temu!

Usiądziecie z wrażenia, gdy zobaczycie zdjęcie młodej Kingi Rusin w stroju kąpielowym! Ciało i figura greckiej bogini

2023-08-23 12:40

Kinga Rusin kilka lat temu zdecydowała się, że odejdzie z polskiej telewizji. Teraz na próżno szukać ją na branżowych imprezach. Była prowadząca "Dzień Dobry TVN" za to prężnie działa w swoich mediach społecznościowych. Niedawno opublikowała zdjęcia ze swojej młodości! Zobaczcie te zdjęcia!

Kinga Rusin to jedna z najbardziej popularnych dziennikarek i prezenterek w Polsce. Swoją wielką telewizyjną karierę zaczynała w Telewizji Polskiej, kiedy była prowadzącą program "Teleexpress". Po latach przeszła do telewizji TVN, gdzie stała się prawdziwą gwiazdą stacji. Widzowie pokochali ją jako prowadzącą "Dzień Dobry TVN" oraz program "Agent Gwiazdy". Kilka lat temu zdecydowała się jednak odejść z telewizji. Teraz podróżuje i wszystko bardzo dokładnie relacjonuje na Instagramie. Ostatnio wrzuciła zdjęcia z młodości w stroju kąpielowym! Zobaczcie!

Tak Kinga Rusin wyglądała 30 lat temu! Na Instagramie pochwaliła się zdjęciami

Kinga Rusin przebywa właśnie na Hawajach. Z tej okazji pochwaliła się archiwalnymi zdjęciami sprzed 31 lat, gdy okolice te zwiedzała ze swoją mamą. Jej mama pracowała wówczas w Stanach Zjednoczonych i zabrała swoją córkę na rajską wyspę z okazji urodzin. Zobaczcie, jak Kinga Rusin wyglądała 31 lat temu! Bardzo się zmieniła?

Zobacz poniższą galerię: Tak zmieniała się Kinga Rusin

Ewa Wąsikowska VIDEOBLOG: Kinga Rusin w Playboyu? Rozstanie Edyty Górniak!
Listen on Spreaker.