Viki Gabor posmakowała miłości podczas Eurowizji Junior? Intrygująca odpowiedź gwiazdy. Była taka sytuacja

i

Autor: AKPA/Gałązka

Uchyliła rąbka tajemnicy!

Viki Gabor posmakowała miłości podczas Eurowizji Junior? Intrygująca odpowiedź gwiazdy. "Była taka sytuacja"

2022-12-12 21:51

Viki Gabor (15 l.) pojawiła się podczas niedzielnego finału Eurowizji Junior 2022, aby przypomnieć swój historyczny występ podczas wydarzenia, a także wesprzeć tegoroczną reprezentantkę Polski, Laurę Bączkiewicz (11 l.). Przy okazji wokalistka, którą swoją karierę rozwija już także poza granicami naszego kraju, odpowiedziała na kilka pytań. W tym to, dotyczące romansów podczas przygotowań do konkursu! Udzieliła enigmatycznej wypowiedzi... Myślicie, że coś jest na rzeczy?

Viki Gabor uchyla rąbka tajemnicy o romansach podczas przygotowań do Eurowizji. Coś było na rzeczy... "Kto z kim nie powiem"

Viki Gabor wiele zawdzięcza Eurowizji Junior. To od konkursu rozpoczęła się kariera muzyczna wokalistki, która aktualnie rozwija ją nawet w... Korei, gdzie wystąpiła w telewizyjnym show. Pojawiła się także na niedzielnej gali finałowej 20. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, gdzie zaprezentowała niezwykłą przemianę od czasu swojego własnego występu podczas wydarzenia. Poza wsparciem tegorocznej kandydatki z Polski, Laury Bączkiewicz - nasz kraj zajął 10. miejsce podczas tegorocznej edycji - zdążyła odpowiedzieć także na kilka pytań.

W tym także to o romanse między uczestnikami Eurowizji Junior! Choć oczywiście dotyczyło ono nieco starszych uczestników muzycznego konkursu, reporterzy liczyli na to, że gwiazda przyzna się do własnej miłosnej historii w ogniu prób przed wielkim finałem. Viki Gabor udzieliła jednak odpowiedzi, która wyjaśniła wszystko.

Nie, na Eurowizji nie. Nie mój typ. Fajnie się było ze wszystkimi zaprzyjaźnić, mamy fajny kontakt ze sobą, więc nie wyobrażam sobie z kimś u-u - odpowiadała wokalistka na pytanie o potencjalne zauroczenie którymś z uczestników Eurowizji Junior.

Ida Nowakowska i Aleksander Sikorski w podcaście TVP "Bądźmy razem" próbowali zachęcić młodą gwiazdę, aby w takim razie zdradziła co nieco o sympatiach innych uczestników. Viki Gabor nadal jednak pozostawała dosyć tajemnicza.

Kto z kim nie powiem, ale była taka sytuacja, gdzie chłopak i dziewczyna cały czas ze sobą siedzieli - przekomarzała się piosenkarka. Czyli jednak! Jak myślicie, o kogo może chodzić?

Viki Gabor przyłapano na mieście podczas nocnych harców! Nie uwierzycie, w co się ubrała - więcej w naszej galerii zdjęć poniżej.

Sonda
Czy uważasz, że Viki Gabor wygląda zbyt odważnie jak na nastolatkę?
Viki Gabor szczerze o hejcie: „Na Insta lecą GRUBO”. Dlaczego odpowiada?
Nasi Partnerzy polecają