Viki Gabor przeszła samą siebie!

i

Autor: AKPA/Gillert, Kurnikowski Viki Gabor przeszła samą siebie!

Co jej się stało?!

Viki Gabor przeszła samą siebie! Całą ją wygięło. Nie wygląda to dobrze

2022-11-23 12:21

Viki Gabor (15 l.) często pokazuje się w mocnych makijażach, a internauci posądzali ją nawet o poprawianie wyglądu, w tym powiększanie ust. Teraz nastolatka pokazała zdjęcie, na którym nie przypomina samej siebie. Co się stało z jej twarzą?!

Viki Gabor rozpoczęła karierę w bardzo młodym wieku, bowiem już jako 11-latka wystąpiła w "The Voice Kids", gdzie podbiła serca trenerów. Ostatecznie znalazła się w gronie finalistów programu, a występ w muzycznym show TVP2 przyniósł jej rozpoznawalność. Stanowił on zaledwie wstęp do pasma sukcesów nastolatki.

W 2019 roku Viki Gabor została zwyciężczynią Eurowizji Junior, którą zorganizowano w Gliwicach. Wykonywana przez nią piosenka "Superhero" zachwyciła publiczność oraz jurorów. Idąc za ciosem, nastolatka wydała kolejne utwory, w tym "Ramię w ramię", gdzie śpiewała w duecie z Kayah. We wrześniu 2020 roku światło dzienne ujrzał jej krążek "Getaway (Into My Imagination)", który pokrył się złotym, zaś 18 listopada 2022 roku wydała album "ID". 

Viki Gabor stawia coraz odważniejsze kroki w rodzimym show-biznesie, a także aktywnie prowadzi konto na Instagramie. Idolka nastolatek zachwyca fanów zdjęciami i nagraniami, choć co niektórzy twierdzą, że jej wizerunek jest nieco zbyt "dorosły". Część internautów uważa, że Viki Gabor nosi zbyt mocny makijaż (ich zdanie podziela również Don Vasyl), zarzucano jej także, że poprawiała usta. To jednak nic w porównaniu z tym, jak wygląda na zdjęciu, które dodała na InstaStories...

Filtr, który Viki Gabor nałożyła na swoje zdjęcie, całkowicie zniekształcił rysy jej twarzy. Wygięte brwi, oczy, czoło, nos i usta nastolatki wyglądają wręcz karykaturalnie. Można się przerazić na widok "kosmicznego" wyglądu Gabor - sami zobaczcie na zdjęciu!

Tak wygląda Viki Gabor. Ale ją wygięło!

i

Autor: instagram/@vikigaborofficial Tak wygląda Viki Gabor. Ale ją wygięło!
Sonda
Kibicujesz karierze Viki Gabor?
Nasi Partnerzy polecają