Viki Gabor zapomniała tekstu piosenki, którą zna każdy?! Zaskakujące nagranie

i

Autor: AKPA/Podlewski Viki Gabor zapomniała tekstu piosenki, którą zna każdy?! Zaskakujące nagranie

Niezła wpadka?

Viki Gabor zapomniała tekstu piosenki, którą zna każdy?! Zaskakujące nagranie

2023-01-03 11:20

Czy zaśpiewanie popularnej piosenki "Sto lat" może okazać się problematyczne? Jak widać - tak! Przekonała się o tym Viki Gabor (16 l.), która wystąpiła na krótkim nagraniu wraz z Cleo (40 l.). Czyżby młoda artystka zapomniała tekstu?

Viki Gabor już od najmłodszych lat robi oszałamiającą karierę, a wstępem do niej był występ artystki w "The Voice Kids", gdzie zaskarbiła sobie serca trenerów (i publiczności). Miała ona wówczas 11 lat. Świat usłyszał o niej dzięki występowi na Eurowizji Junior 2019, a utwór "Superhero" zapewnił jej zwycięstwo w konkursie. 

Nastoletnia Viki Gabor nie spoczęła na laurach i ciężko pracowała na kolejne sukcesy. Jej debiutancki krążek "Getaway (Into My Imagination)" pokrył się złotem, a w listopadzie 2022 roku na rynek trafił drugi album młodziutkiej wokalistki, "ID". 

Młoda wokalistka ma duże grono oddanych fanów, jednak zmaga się także z ostrą krytyką. Część internautów sugerowała m.in., że Viki Gabor powiększyła usta. Sama zainteresowana komentowała to w jednym z wywiadów. "Bawi mnie to" - stwierdziła wówczas.

Viki Gabor zapomniała tekstu piosenki "Sto lat"? 

W sieci pojawiło się nagranie, którego bohaterkami są Viki Gabor oraz Cleo. Widzimy na nim, jak artystki w przebraniach śpiewają utwór "Sto lat". Wyraźnie widać jednak, że Viki Gabor ma pewne problemy z tekstem piosenki... 

Cleo bez zająknięcia zaśpiewała fance "Sto lat, sto lat...". Wygląda jednak na to, że towarzysząca jej Viki Gabor pomyliła tekst. Nagranie z miejsca stało się hitem sieci. Warto dodać, że Viki Gabor zaliczała już podobne wpadki, m.in. na Festiwalu w Opolu 2022 czy też na gali rozdania Wiktorów 2021. 

Pod nagraniem na TikToku pojawiło się sporo drwiących komentarzy, zostały one jednak usunięte. Osoba, która opublikowała filmik, wyłączyła także możliwość komentowania go. Wciąż możecie jednak obejrzeć wpadkę Viki Gabor.

Listen on Spreaker.
Sonda
Czy uważasz, że Viki Gabor wygląda zbyt odważnie jak na nastolatkę?
Nasi Partnerzy polecają