W sieci zawrzało na widok córki Gąsowskiego! Śliczna jak TATUŚ [ZDJĘCIA]

i

Autor: AKPA W sieci zawrzało na widok córki Gąsowskiego! "Śliczna jak TATUŚ" [ZDJĘCIA]

Podobieństwo jest uderzające!

W sieci zawrzało na widok córki Gąsowskiego! "Śliczna jak TATUŚ" [FOTO]

2023-02-21 14:30

Piotr Gąsowski wraz z rodziną i przyjaciółmi wypoczywa na nartach we Włoszech. Aktor pochwalił się w sieci zdjęciem ze swoją 15-letnią córką Julią, która jest owocem jego związku z Anną Głogowską. Fotka z latoroślą wywołała niemałe poruszenie wśród fanów, a wielu z nich jest zdania, że nastolatka jest wykapaną kopią swojego znanego taty. "Śliczna jak tatuś" - piszą w komentarzach. Nie da się ukryć, że podobieństwo rzeczywiście jest uderzające.

Piotr Gąsowski i Katarzyna Skrzynecka pożegnali się ostatnio z programem "Twoja twarz brzmi znajomo". Aktorzy zabrali swoje rodziny i razem wybrali się na zimowy urlop we włoskich górach, gdzie oddają się śnieżnemu szaleństwu. Zarówno Skrzynecka, jak i Gąsowski, relacjonują swoje wczasy w mediach społecznościowych. Kasia pochwaliła się zdjęciami na nartach z 11-letnią dziś córką Alikią, która prawie już przerosła znaną mamę.

Swoją latoroślą pochwalił się także Piotr Gąsowski. 15-letnia Julia złamała podczas wyjazdu rękę, jednak to nie zepsuło ich wspólnych wakacji.

- Jakie to wspaniałe, spędzać czas razem… Mieć czas dla siebie, pogadać o sprawach ważnych i mniej ważnych, powygłupiać się, pouczyć, pozjeżdżać, poleniuchować i poprzytulać… Jesteśmy szczęśliwi, że siebie mamy i tym szczęściem się z Wam dzielimy! Do pełnego szczęścia brakuje nam tylko mojego syna i brata Julci. No cóż… któryś z Gąsów musi pracować, żeby odpoczywać mogły inne Gąsy! Buziaki! - napisał na Instagramie Piotr Gąsowski.

Widok 15-letniej Julki wywołał spore poruszenie wśród fanów aktora, a wielu z nich jest zdania, że nastolatka to wykapany tata. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komplementów.

- Śliczna jak tatuś; Jak dwie krople wody; Julka kopia taty - piszą w komentarzach.

Zobaczcie jej zdjęcia niżej. Rzeczywiście jest tak podobna do taty? Piszcie w komentarzach!

W sieci zawrzało na widok córki Gąsowskiego! Śliczna jak TATUŚ [FOTO]

i

Autor: Instagram W sieci zawrzało na widok córki Gąsowskiego! "Śliczna jak TATUŚ" [FOTO]
Nasi Partnerzy polecają