W takim przepychu żyje Ida Nowakowska. Jest miłośniczką domowej dżungli!

i

Autor: Instagram/Ida Nowakowska

Tak spędza czas z bliskimi!

W takim przepychu żyje Ida Nowakowska. Jest miłośniczką domowej dżungli!

2022-08-24 18:33

Ida Nowakowska (31 l.) jest jedną z tych gwiazd, które kładą mocny nacisk na wartości. Jedną z priorytetowych dla prezenterki "Pytania na śniadanie" jest rodzina i poświęcany jej czas. Choć gwiazda na co dzień stara się strzec prywatności bliskich, czasem udaje się podejrzeć wnętrza ich luksusowo urządzonego gniazdka. Okazała łazienka robi wrażenie.

Ida Nowakowska opływa w luksusy! Pokazała wnętrza swojego apartamentu. "To prawdziwa galeria sztuki"

Ida Nowakowska stara się na co dzień chronić prywatność swojej rodziny. Na jej kontach w mediach społecznościowych próżno szukać intymnych detali z życia prezenterki "Pytania na śniadanie", jej męża, Jacka Herndona czy ich wspólnego synka, Maksia. Czasem gwiazda TVP robi jednak wyjątek od reguły! Tak było, kiedy na swoim Instagramie opublikowała urocze wideo z kąpieli maluszka.

Musimy przyznać, łazienka robi wrażenie - przy okazji można było podejrzeć wnętrza luksusowego apartamentu Idy Nowakowskiej i jej rodziny. Fani byli zachwyceni! Okazuje się, że prezenterka jest także wielką miłośniczką zieleni i to zarówno tej domowej, jak i rosnącej za oknem. Choć sama nie stroni od hodowania roślin, docenia też ich uroki w miejskiej przestrzeni. Balkon z pewnością to ułatwia.

Ida Nowakowska jest osobą mocno religijną, dlatego, co naturalne, elementy podkreślające jej wiarę znajdują się także w jej własnym gniazdku. Prezenterka okazuje się być również fanką białych mebli, co widać na jednym z poniższych, uroczych filmików w towarzystwie synka. W ich domu nie brakuje też luster, w których mogą z boku spojrzeć na własne szczęście.

Prezenterka już wcześniej w jednym z udzielonych wywiadów podkreślała, że choć po narodzinach Maksa przenieśli się do mieszkania o nieco większym metrażu, to nadal nie jest to duża posiadłość. Wszystko dlatego, że nie chce "gonić za Eldorado", a woli więcej czasu spędzać z bliskimi.

Sara James - tak wyglądała jej droga do finału America's Got Talent

Patrzyłam dzisiaj sobie z balkonu na ten nasz świat... piękne rozkwitające listki, kwiatki... tyle wspaniałych dzieł sztuki, tuż za moim oknem... za darmo! Dziękuję za to wszystko Panu Bogu! To prawdziwa galeria sztuki... doceniajmy te „małe-wielkie” rzeczy - pisała zachwycona zielenią zarówno we własnym przytulnym gniazdku, jak i za oknem Ida Nowakowska. 

Jak Ida Nowakowska podchodzi do ochrony prywatności swojego synka? Stara się separować Maksia od pracy w telewizji! Więcej szczegółów w naszej galerii zdjęć poniżej.

Sonda
Czy obserwujesz Idę Nowakowską w mediach społecznościowych?