Wakacyjna Trasa Dwójki: Wielkie święto w Stalowej Woli! 30 lat disco polo wielkie gwiazdy i niesamowite duety!

Za nami kolejny koncert Wakacyjnej Trasy Dwójki. Tym razem najlepsza impreza minionego weekendu odbyła się pod hasłem „30 lat disco polo”. Na scenie w Stalowej Woli spotkały się prawdziwe legendy tego gatunku. Pojawili się dawno niewidziani wykonawcy, którzy w latach 90. Święcili tryumfy na estradzie. Nie zabrakło też wyjątkowych duetów.

Wakacyjna Trasa Dwójki: Wielkie święto w Stalowej Woli! 30 lat disco polo wielkie gwiazdy i niesamowite duety!

i

Autor: AKPA / Podlewski

Imprezę rozpoczął występ zespołu Boys, który utworem „Jesteś szalona” wprawił publiczność w dobry nastrój. Chłopaki z Marcinem Millerem na czele pojawiali się na scenie jeszcze raz, wykonując piosenkę „Wolność”. Później przyszedł czas na zespół Playboys. Publiczność oszalała, kiedy Kuba wykonując swój hit, pt. „Ja w to nie wierzę” dał solówkę na akordeonie. Później pojawił się zespół Long&Junior, a tuż po nim w otoczeniu pięknych tancerek weszła na scenę Shazza. Królowa disco polo, która w tym roku obchodzi jubileusz 30-lecia pracy scenicznej zaśpiewała, nagraną niedawno nową wersję utworu „Jackie, Jackie” oraz przebój „Baiao Bongo”. Po niej przyszedł czas na Top One i numer „Bliska moim myślom”. Paweł Kucharski w kolejnym wyjściu wykonał „Białego Misia”. Wszystkich olśniła Magda Narożna z grupy Piękni i Młodzi, która nie tylko doskonale wypadła śpiewając swoje hity: „Ona jest taka cudowna”, „Kocham się w Tobie”, czy „Ti Amo”. Gwiazda zadbała również, by na każde wyjście mieć niepowtarzalną kreację. Oczu nie można było od niej oderwać!

- Cudownie, że nasze 10 - lecie możemy przeżywać z wami - cieszyła się Narożna.

Damska część widowni ożywiła się podczas występu zespołu Classic. Mariusz Winnicki i Robert Klatt na ten wieczór przygotowali „Jesteś dla mnie, a ja dla Ciebie” i „Hej czy Ty wiesz”. Zespołowi Milano na scenie towarzyszyła skrzypaczka Agnes Violin. Masters zaśpiewał „Żono moja”, CamSutra „Tego chcesz”, Jorrgus „Będziesz Moja” i „Oddam Ci serce”, Milano „Serce to nie sługa”, Czadoman „Ruda tańczy jak szalona” i „Jedziemy z blondi”, Andre „Ale, Ale Aleksandra”, „Ta szalona Karolina”.

Miłym zaskoczeniem był duet Milano i Jorrgus. Artyści wspólnie wykonali hit sprzed lat „O Tobie Kochana”. We wspólnym występie doskonale wypadli też Piękni i Młodzi i Playboys w utworze „Wyśmienicie”. Marcin Miller i Shazza zafundowali swoim fanom powtórkę z rozrywki, wykonując hit wszech czasów, czyli „Mydełko Fa”. Ten duet już miał okazję razem zabłysnąć w 2017 roku na koncercie z okazji 25-lecia disco polo, który odbywał się w Warszawie.

Miłą niespodzianką były także występy nieco mniej promowanych w ostatnich latach, a wciąż działających na scenie muzyki disco polo zespołów: Skaner, Mr Dex, Solaris, Fanatic, Imperium oraz Model MT.

Wisienką na torcie okazał się zespół Mejk. Piękna Elwira zakończyła oficjalną część imprezy swoim przebojem „Tańczę z nim do rana”.

Kuba z zespołu Playboys: Dzięki pandemii mam córeczkę!
Sonda
Lubisz słuchać disco polo?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki